Pokemon GO itemler leveller seviye atlama

blank

Şuan için dünyada en popüler oyun Pokemon GO için itemler ve levellar paylaşıldı. Pokemon GO  oyununda güçlü olmak istiyorsanız, seviye atlamanız gerekiyor.  Seviye atlamalarında devam ettikçe daha da güçlü oluyorsunuz. Daha da ilerlediğinizde oyunda ücretsiz itemlerle sahip olabiliyorsunuz.

teknik destek

Destek hattı alt başlıklar

Pokemon GO itemler leveller

Pokemon GO’ da itemler nedir? Yardımcı araçlar & malzemeler. İtemler ile yeni pokemonlar bulmayı ve yakalamayı daha kolay hale getirebilirsiniz. Pokemon GO oyununda level atlamak çok önemli olduğundan, Pokemon Go Ball pokemon go topu elde edilerek hem yeni pokemonlar yakalayabilir hemde levelları yükseltebilirsiniz.  Tabi sadece kendi levelinizi değil pokemonları da güçlendirmeniz gerekiyor.

Elde ettiğiniz sıradan Pokemonları profesöre yollayarak Pokemon Candy elde ederek güçlü Pokemon’ a yeniden level atlatabilirsiniz. Aşağıdaki Pokemon GO listesinde yer alan bilgiler size level atlamanız için yardımı dokunabilir.

Pokemon GO itemler leveller seviye atlama yöntemi

Pokemon GO itemler leveller seviye atlama
Pokemon GO itemler leveller seviye atlama
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!