Preo yetkili servisi müşteri hizmetleri iletişim

Preo müşteri hizmetleri iletişim

Preo müşteri hizmetleri telefon numarası olarak Google’ da yer alan iletişim bilgisi TeknoSA olarak görünmekte.

Andronova

Bu markanın daha çok denk geldiğimiz cihazlarından biri Preo TV ve kablosuz kulaklık. Ürün şikayetlerinde başvuru yapılacak yer bilgisi olarak ürünün kitapçığında yer alan anlaşmalı teknik servisler bulunmakta.

Preo, yerli mi değil mi soruları sık soruluyordur. Bildiğimiz kadarı ile TeknoSA’ nın anlama yaparak satışa sunduğu bir marka. Ürün Türkiye’ de mi yoksa Çin’ de mi oluşturuluyor net bilmiyoruz. Lakin bildiğimiz kadarı ile bir çok ürün Çin’ den geliyor ve ilgili markanın logosu ekleniyor.

Preo yetkili servisi telefon numarası

  • Preo iletişim: 850 222 55 99
  • TeknoSA canlı destek: web.whatsapp.com/send?phone=8502225599
  • Arıza onarımına yönelik bilgi sayfası: teknosa.com/ariza-onarim-hizmetleri

Yukarıdaki numarayı aradığınızda sesli yanıt size ilgili hizmetler için tuşlama bilgisini verecek. Buradan 5′ i tuşlamanız gerekiyor. Servisteki ürünü sorgulamak için 1.

Preo arızalı ürünü nereye göndermeliyim

Bu soru ürünün kategorisin göre değişmekte diye düşünüyorum. Ayrı ayrı teknik servisler olacaktır. Bir beyaz eşya ile elektronik eşya bir olmayacaktır.

Yukarıya eklediğimiz web sitesindeki bağlantıda gerekli bilgileri bulacaksınız.

Preo yetkili servisi musteri hizmetleri
Preo yetkili servisi müşteri hizmetleri iletişim
Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın