Samsung açma kapatma internet ayarları

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung 4.5G açma kapatma internet ayarları nasıl yapılır? Grand, Note, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 S7 S8 S9 nasıl açılır? Kısaca görsellere bakınız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung Galaxy A serisi ve J serisi ve iPhone modelleri içinde internet ayarlarına yer verdik. 4.5G simgesi olmayan cihazlarda LTE simgesi ile 4G / 4.5G aktif edilir.

Yazımızda Samsung’ un genel internet ayarlarının olduğu bölümün ekran görüntüsüne yer verdik. Yeni ve eski Samsung telefonlarda başlıklar değişebilir ama mantık aynıdır.

Samsung 4.5G açma kapatma ayarları

Hemen hemen tüm Galaxy cep telefonlarda 4.5G ayarları aynıdır. Bazı modellerde 4G / 4.5G simgesi yerine LTE simgesi vardır. Bazı kullanıcılar bunun olmadığını aktarıyor. WCDMA seçeneğinin olduğunu söylüyorlar. Bu cihazlarda yazılımsal veya yurtdışı cihaz olması nedeniyle bu sorun oluşabiliyor. 

Mobil cihazlarla ilgili tüm sorunlar için önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz. 

Ayarlar kısmındaki mobil ağların içerisine girip erişim noktası yazan yere dokunun. Buradan internet ayarlarını yapabilirsiniz. Burada birde şebeke modu yazana girip LTE, 2G ve 3G seçeneklerini görebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy 4.5G internet açma kapatma ayarlarıSamsung / iPhone 4.5G internet açma kapatma ayarlarıSamsung 4.5G internet açma kapatma ayarları4.5g iphone 7 açma4.5g iphone 6s açma4.5g iphone 5s açma


Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 12:02

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak