Samsung Galaxy A8’e Ait Görüntü ve Özellikler Ortaya Çıktı!

Samsung’un kısa süre önce Galaxy A6, Galaxy A8 ve Galaxy A9 markalarını tescil ettirmesinin ardından, şimdi Galaxy A8 modeline ait görüntüler ve özellikler sızdırıldı.

Andronova

İlk olarak sadece Çin için çıkarılacağı düşünülen Samsung Galaxy A8 modeli, görünüşe göre Avrupa’da da satışa sunulacak.

SM-A800F kodadı bulunan ve Galaxy S6 ile aynı metal gövdeye sahip olan Galaxy A8 modelinde Qualcomm Snapdragon 615 işlemcisi, 2GB RAM, microSD kart desteğinin de bulunduğu 16GB dahili hafıza, 5.7 inç 1920×1020 piksel çözünürlükte Super AMOLED ekran, 16MP arka ve 5MP ön kamera bulunuyor.

Bunun yanı sıra home tuşunda parmak okuyucu sensörünün de yer aldığı Galaxy A8 modeli 4G desteği ve 3050mAh bataryayla Android 5.1.1 yüklü olarak geliyor. Aşağıda sızdırılan görüntüleri de görebilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.