Samsung Galaxy E5 ve E7’nin Tüm Özellikleri Belli Oldu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Samsung, bu sene piyasaya sürdüğü A serilerinden sonra, satışa çıkaracağı yeni nesil Galaxy E5 ve Galaxy E7‘nin de tüm özellikleri ortaya çıktı. Galaxy SM-E500 ve SM-E700 kod adına sahip iki telefon, orta-alt seviye özellikleri ve yekpare kasa tasarımları ile öne çıkıyor. Telefonların metal kasaya sahip olup olmayacağı şu an için belli değil.

Sızan bilgilere göre Galaxy E7; 5.5 inç 720P Super AMOLED ekrana sahip olacak. 1.2 gHz hızında çalışan, 4 çekirdekli, Snapdragon 410 işlemci kullanan telefonda 2 GB RAM bulunuyor. 13 MP arka ve 5 MP ön kameraya sahip Galaxy E7, 16 GB dahili hafızaya sahip. Mikro sd desteği konusunda bir bilgi olmayan E7’nin batarya kapasitesi ise 2950 mAh. Telefon; 151 x 77 x 7.2 mm boyutunda olacak ve Android 5.0 Lolipop ile satışa sunulacak.

Samsung E7

Özellikleri belli olan diğer telefon Galaxy E5’te ise 5 inç 720P Super AMOLED ekran bulunuyor. Abisi gibi Snapdragon 410 işlemci ve 2 GB RAMe sahip telefonun arka kamerası 8 MP iken, ön kamerası ise 5 MP çözünürlüğe sahip. 16 GB dahili hafızaya ve 2300 mAh batarya kapasitesine sahip telefonun kalınlığı ise 6.9 mm. 140 gr ağırlığında olan Galaxy E5′ de Android 5.0 Lolipop ile satılacak.

Samsung E5

Sızan özelliklere baktığımızda telefonların Ocak ayından önce satışa çıkmayacağını tahmin edebiliriz. Samsung’un şu ana kadar Lolipop güncellemesi verirken yavaş davranması, belki de yeni nesil telefonlarını son Android sürümü yüklü olarak satmayı istemesinden kaynaklanıyor olabilir. Telefonların tasarımı ya da satış fiyatları ile ilgili bir bilgi ise bulunmuyor. Galaxy E5 ve E7 için ne düşünüyorsunuz?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir