Samsung Galaxy Note 5 Yeni Görüntü ve Benchmark Testi Ortaya Çıktı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung’un Galaxy S6 serisinden sonra, şimdi gözler 13 Ağustos 2015 tarihinde tanıtımını yapması beklenen Note serisinin yeni amiral gemisi Galaxy Note 5 ve S6 serisinin büyük abisi olacak Galaxy S6 Edge+ modeline çevrildi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Her modeliyle oldukça popüler olan ve bir çok ülkede en çok müşteri memnuniyeti oranına sahio Galaxy Note modelleri ve büyük ihtimalle yine benzer popülariteye sahip olacak Galaxy Note 5 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Son olarak, buradaki haberimizde yayınladığımız Note 5 görüntülerinin ardından, şimdi Galaxy Note 5‘e yönelik yeni görüntüler ve benchmark test sonuçları sızdırıldı. Aşağıda sızdırılan Note 5 görüntülerini görebilirsiniz.

Diğer taraftan Samsung’un SM-N920F model numarasına sahip Galaxy Note 5 modeline ait sızdırılan Geekbench benchmark performans test raporunda, Note 5’in günücü daha önce de söylendiği gibi Samsung‘un Exynos 7422 çipsetinden alacağı görülüyor.

galaxy-note-5-benchmark

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

4GB RAM ve Android 5.1.1 Lollipop sürümüyle gelecek olan Note 5 modelinin, rakiplerine karşı ciddi bir rakip olacağı şüphesiz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir