Samsung Galaxy Note III Birden Fazla Ekran Boyutu ile Gelebilir!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un eylül başında lanse edeceği Galaxy Note III cephesinden detaylar gelmeye devam ederken, halihazırda o kadar çok iddia gündeme geldi ki hem ortada bir bilgi kirliliği oluştu hem de merakın giderek artığını ifade edebiliriz.

Andronova

5.9-inç, 5.7-inç, 13MP ya da 8MP kamera, Super AMOLED, LCD, Snapdragon 800, Exynos 5 octa ve esnek OLED derken, söz konusu gündemin bu şekilde eylül ayına kadar süreceğini söyleyebiliriz.

Ortaya çıkan son gelişme ise Galaxy Note III’ün üç farklı ekran boyutuna sahip olacağını ortaya koyuyor. Hintli Zeuba adlı ithalat/ihracat firmasının veritabanında sızdırılan belgeler, Galaxy Note III’ün 5.5, 5.7 ve 6-inç olmak üzere üç farklı ekran boyutu sergileyeceğini rapor ediyor. Cihazların ise farklı isimlerle kodlandıkları görülüyor.

Ortaya çıkan farklı boyutlardaki Galaxy Note III’lerin satış ya da test amaçlı olduğu konusunda bir netlik yok. Galaxy S4 adı altında birçok ürün seçeneği kullanıcılara sunan Samsung, benzer bir stratejiyi Galaxy Note III modelinde de sürdürebilir. Bunun yanı sıra dillendirilen bir diğer iddia ise Samsung’un hala ekran boyutu noktasında karar vermediği ve farklı boyutları test ettiği.

Samsung-updates sitesi ise belgelerde ortaya çıkan tüm Galaxy Note III versiyonlarının model numaralarının ne anlama geldiğini açıkladı. Buna göre;

SM-N900 – Exynos işlemcili uluslar arası versiyon

SM-N9005 – LTE destekli ülkeler için Snapdragon 800 işlemcili versiyon

SM-N900A – Amerikalı taşıyıcı AT & T versiyonu

SM-N900T – Amerikalı taşıyıcı T-Mobile versiyonu

SM-N900V – Amerikalı taşıyıcı Verizon versiyonu

SM-N900S – Amerikalı taşıyıcı  Sprint versiyonu

SM-N900R4 – Bilinmeyen ama muhtemelen başka bir taşıyıcı versiyonu (Kanadalı taşıyıcı Rogers olabilir)

SM-N900P – Bilinmeyen ama muhtemelen başka bir taşıyıcı versiyonu

ilgili>> engadget

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın