Samsung Galaxy S III LTE (I9305) için Android 4.3 Güncellemesi Başladı!

Kasım ayının ilk haftasında Galaxy S III (GT-I9300) için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımını başlatan Samsung, kullanıcıların birçok yazılımsal sorunu rapor etmesi üzerinde dağıtıma bir süreliğine ara vermişti. Güncelleme neticesinde ciddi sorunlar ortaya çıkmış ve bu sebeple günlük kullanımda önemli işlevler yerine getirilemez olmuştu. Samsung birkaç hafta sonra sorunlardan arındırılmış Android 4.3 güncellemesinin dağıtımını tekrar başlattı ve üstelik bu defa uluslararası LTE versiyonu da güncellemeden nasiplendi.

Almanya ve İspanya’da dağıtımı başlayan güncellemenin kısa süre içerisinde birçok ülkede kullanıcılara ulaşması bekleniyor.  Dileriz LTE versiyonu için dağıtılan güncelleme günlük kullanım için yeterince kararlıdır ve kullanıcılar çeşitli sorunlarla karşılaşmazlar.

Güncelleme kapsamında sunulan yenilikler GT-I9300 versiyonuna sunulanlarla aynı. Bunlara değinecek olursak; Knox güvenlik uygulaması, uygulamaların hafıza kartına taşınması, Galaxy Gear akıllı saat desteği, cihazı daha hızlı yapan TRIM desteği, sürüş modu, Galaxy S4’te yer alan TouchWiz kullanıcı arayüzünün temel unsurları, tam ekran Samsung uygulamaları, yeni Samsung klavye, güncellenen GPU sürücüleri, yeni kilit ekran, Daydream, kamera iyileştirmeleri, sekmeli ayarlar menüsü, geliştirilmiş sesli kontrol (Galaxy S4 özelliği) ve en güncel S-Voice uygulaması.

s343

kaynak: SamMobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir