Samsung Galaxy S4 için Android 4.4 Güncellemesi Her An Başlayabilir, Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı!

blank

Samsung‘un Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 için Android 4.4 KitKat güncellemesini ocak ayı içerisinde başlatacağı şirket içi elde edilen bazı belgelerden anlaşılmıştı. Aralık ayı içerisinde Fransız taşıyıcı SFR’nin de ocak ayında güncelle dağıtımına başlayacağı açıklamasının ardından, söz konusu telefonların Android 4.4’e belirlenen tarih içerisinde kavuşacak olması kesinleşen bir bilgi oldu.

teknik destek

Ocak ayını yarılamak üzereyiz ve henüz Samsung cephesinden konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapılmış değil, ancak Güney Koreli üreticiyle yakın ilişkiler içerisinde olan SamMobile, Twitter hesabı üzerinden Galaxy S4 için Android 4.4 güncellemesinin her an başlayabileceğini belirtti. Site kaynakları sadece bu bilgiyi vermekle yetinmedi ek olarak  Android 4.4 yüklü Galaxy S4’ün kilit ekran ve AnTuTu test sonucunu yayınladı.

Android 4.4 güncellemesiyle beraber telefon AnTuTu skorunu 28. 643 seviyesine yükseltmeyi başarıyor. Elde edilen yeni skor, güncellemenin performansı ciddi manada artırdığını gösteriyor. Ayrıca Andrid 4.4 yüklü Galaxy S4’ün kilit ekranına da yer veriliyor. Burada da Android 4.4’ün izleri rahatlıkla fark ediliyor.

Samsung bildirim ekranında batarya simgesi dışında zaten beyaz rengi tercih ediyordu ve Android 4.4’le birlikte batarya simgesi de beyaz renge bürünüyor. Bunun dışında ekranın alt bölümünde yer alan kamera kısayolu Android 4.4’ün mevcut kilit ekranında yer alan bir gelişmeydi.

Samsung’un Galaxy S4 için Android 4.4 güncellemesine her an başlaması bekleniyor.

Android 4.4 Galaxy S4

kaynak: sammobile, forum.xda-developers

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!