Samsung, Galaxy S4’ün Yeni Reklam Filminde Yine iPhone’u Hedef Aldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yeni nesil amiral gemisini nisan sonu itibariyle 60 ülkede satışa sunan Samsung, devam eden süreçte ülke ve taşıyıcı sayını artırırken, aynı zamanda rekor satış beklediği cihazı için de reklam ve pazarlama çalışmalarını sürdürdü. Temmuz başı itibariyle Samsung tarafından açıklanan rakamda 20 milyon Galaxy S4 sevkiyatının gerçekleştirildiği aktarılırken, TrendForce’un yayınladığı ikinci çeyrek raporunda ise, Samsung’un 71 milyon akıllı telefon sattığı ve söz konusu rakam içerisinde Galaxy S4’ün 23 milyonluk bir dilime sahip olduğuna yer verildi.

Önümüzdeki çeyrekte telefon, ilk iki ay itibariyle sağladığı başarıyı yakalar mı bilinmez. Samsung özellikle Amerika’da yayınladığı reklam filmleriyle kullanıcılara Galaxy S4’ün yeteneklerini aktarmaya devam ederek satış rakamlarını yüksek tutmaya devam ediyor.

YouTube kanalıyla yayınlanan son videoda hedefte yine Apple’ın iPhone’u var. iPhone kullanıcı yan koltukta oturan seyahat arkadaşının elindeki telefonun Galaxy S4 mü olduğunu soruyor ve bu şekilde iki telefonun yüzeysel bir karşılaştırması yapılıyor.

Bu noktada Galaxy S4’ün yanı sıra birçok Samsung telefonda yer alan ve TouchWiz Nature arabimi kullanımını basit hale getiren “Kolay Mod”, ön kamera aracılığı ile ekrandaki video akışını kontrol eden “Akıllı Bekleme” ve eski telefonunuzdaki tüm verileri PC yoluyla kolayca yedeklemeyi sağlayan ve bu bilgileri Samsung Galaxy cihazına taşıyan “Smart Switch” uygulaması videoda bahsi geçen konular.

3wHwKGw0Yno” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

ilgili>> TalkAndroid

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!