Samsung Galaxy S9 ocak ayında gelebilir

media 8546

Samsung' un son yıllarda en iyi çıkarılan modellerden biri olan Galaxy S7 ve Galaxy S8' den sonra Note 8 büyük ilgi toplamayı başardı. Yeni gelen bir habere göre Galaxy S9 geliyor.

Andronova

Samsung’un Note 7’de yaşadığı buhranı hemen atlatması ve S8 modelini çıkarması piyasadaki hakimiyetini sürdürmesi için önemli bir adım oldu. Kullanıcılar Samsung kalitesine olan güvenleri tazelendiği için Note 8 büyük bir heyecan ile beklenmekteydi. Note 8’de yakın zaman tanıtılarak kullanıcılara sunuldu. Yapılan tanıtımlarda ve kullanıcıların yorumları ile Note 8 büyük bir övgü almayı başardı. Ancak Samsung bu hızına ara vermek istemiyor gibi.

Alınan duyumlara göre Samsung amiral gemisi olan S serisinin yeni bireyi S9’u 2018 yılında piyasaya sürmeyi planlıyor.

Samsung Galaxy S9 ocak ayında gelebilir

Galaxy S9 özellikleri ve görünümü acaba nasıl olacak

Beklentiler S9’un 2018 yılı içerisinde çıkacağı yönünde olsa da özellikle yılın ilk çeyreğinde çıkması büyük olasılık olarak görülmekte. Hali hazırda Samsung resmi kaynaklarından herhangi bir açıklama olmasa da iPhone 8’in önüne sürülebilecek en iyi kozun S9 olduğu varsayıldığında bu haber oldukça güçlenmekte.

S9 haberini alanlar ise ilk olarak özelliklerinin neler olacağı konusunu merak etmekte. Tabi Samsung kaynaklarından herhangi bir açıklamanın olmaması S9’un teknik özellikleri hakkında bilgi vermeyi zorlaştırıyor. Ancak alınan bilgilere göre iPhone 8’den teknik özellikler açısından oldukça gelişmiş bir yapıya sahip olacağı beklentiler arasında.

Ayrıca Qualcomm yakın zaman içerisinde Samsung’un  Snapdragon 845’ten yüklü miktarda sipariş ettiğini açıklaması ile Samsung kullanıcılarını heyecanlandırmakta. Tabi bunun hangi model için kullanılacağı tam olarak belli değil. 2018 yılına az bir zaman kalması S9 bekleyen insanları heyecanlandırıyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın