Samsung Internet Adblock Fast ile reklam engelleme

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung, internet 4 sürümü yeni özellikleri ile geldi. Bu güncelleştirme Samsung internet "Gizli Modu" web taraması, sizin ve aile üyelerinizin verilerini korur.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Samsung Internet for uygulaması Android için nereden indireceğinizi biliyorsunuz. Resmi kendi indirme kanalları dışında bir yeri tercih etmeyiniz. Adblock Fast ile reklam engelleme yazımızı birlikte inceleyelim.

Sadece kullanıcıya özgü kimlik doğrulamasından sonra, Gizli Mod göz atma verilerine asla ulaşılmaz. Parmak izi özelliği olan cihazlarda isterseniz güvenlik için Gizli Modu girerken parmak izi kimlik doğrulamayı tercih edebilirsiniz.

Samsung’ un internet tarayıcısına ekleyeceğiniz bir eklentiyle, internette dolaşırken reklamları engelleyebilirsiniz. Reklam engelleme özelliği Adblock Fast uygulaması ile tarayıcıya ekleniyor. Detaylara Samsung Android reklam engelleme özelliği geliyor haberimizden ulaşabilirsiniz.

 1. Samsung internet tarayıcısı günlük tarama sırasında daha az görsel kullanır. Gereksiz içeriklerden uzak tutar.
 2. Samsung Internet, sürükleyici bir ortamda (3D ve 360˚ video akışı da dahil olmak üzere) internet içeriğini ve favori web içerik erişimi sağlar.
 3. İçerik Kartları / Hızlı Erişim, daha kolay kullanışlı ve ilginç içeriklere erişimi sağlar. Navigasyon Sayfa – Tanınmış bölgesel ‘Top Siteler’ sayfasıyla mobil dostu sitelere kolay erişim sağlar.
 4. Popup Video – Video oynarken yeni açılır pencere ve çevrimiçi videoları görüntüleyebilirsiniz. Video Geçmişi ile ayrı oluşan bir video geçmiş listesi daha kolay gözden geçirilebilir.  Tek bir tıklama ile favori videoları görüntüleyebilir.
 5. Cihazınız internette daha güvenli. Knox Samsung internet web erişimi için kontrolü sağlamak için kurumsal güvenlik politikaları içermektedir.
 6. Ultra Güç Tasarruf Modu – Samsung Galaxy cihazları uzun pil ömrü için ultra güç tasarruf modu ve acil modu sunar. Samsung internet bu modlarda kullanılabilen tek bir web tarayıcısı özelliğine sahip.

Reklam engelleyici Adblock kullanımı

 • Adblock Fast son güncel sürümünü yükleyin
 • Çalıştırın
 • Samsung tarayıcısı üzerinden yer alana “Daha fazla” dokunun
 • Ayarlar’ dan gelişmiş’ e geçin
 • Son olarak içeriği engelleyi aktifleştirin

,Samsung Internet Adblock Fast ile reklam engelleme

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir