Samsung Smart Tv kablosuz bağlantı nasıl yapılır?

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung televizyonda kablosuz wifi bağlantı ayarları nasıl yapılır? Samsung UHD 4K televizyonda kablosuz ayarlar için resimli anlatımı hazırladığımız yazımız yetersiz gelirse yorum bırakınız.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
Samsung UHD kablosuz ağ ayarları nasıl yapılır? Smart Tv üzerinden kablosuz ağa nasıl bağlanılır? Samsung 4K Smart Tv’ler kablosuz ağa nasıl bağlanır resimli bir şekilde anlatıyoruz. Samsung Smart Tv‘lerde kablosuz ağ bağlantısı ile ilgili tüm detaylar haberimizde. 
Samsung UHD 4K Tv‘ler de kablosuz ağa bağlantı yapılarak internet erişimi yapabilirsiniz. Kablosuz ağa bağlantı kurmadan önce bağlanacağınız kablosuz ağ adı ve şifrenizi öğrenmelisiniz. Smart Tv‘lerde artık bilgisayar gibi birçok uygulama ve web tarayıcıları yer almaktadır. Yada kullanıcılar Wireless üzerinden bağlantı kurarak film, video izleme gibi işlemleri daha hızlı gerçekleştirmek için kablosuz bağlantıyı kullanmaktadırlar. Artık Smart Tv’lerde Skype, Facebook, Twitter, Youtube gibi uygulamalar yer almaktadır. Bu uygulamaları kullanabilmek için ise internet erişimi gerekmektedir. 

Samsung Smart TV kablosuz ağ ayarları nasıl yapılır?

Samsung Smart Tv’ler üzerinden kablosuz ağa bağlanmak için öncelikle kumandadan Menü tuşuna basınız. 

Samsung smart tv kablosuz bağlantı
sekmesine giriş yapıyoruz. 
Samsung 4K kablosuz bağlantı
Ağ ayarları sekmesine giriş yapıyoruz. 
Samsung uh8500 kablosuz bağlantı
Ağ türüKablosuz olarak belirliyoruz.
Samsung UHD kablosuz ayarları
Bağlanacağınız kablosuz ağı seçiniz. 
Samsung smart tv kablosuz bağlantı nasıl yapılır
Bağlantı kuracağınız ağın şifresiniz giriş yapıyoruz. 
smart tv kablosuz bağlantı ayarları
Şifrenizi de yazdıktan sonra aşağıdaki ekrana ulaşacaksınız. İnternete bağlandınız yazısını gördüğünüzde, kurulum tamamlanmış demektir. 
Samsung smart Tv internet ayarları


Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 01:19

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir