Samsung ve LG, Katlanabilir Ekranlı Telefon İçin Yarışıyorlar

Andronova

Akıllı telefon pazarında, kendi donanımlarını ve teknolojilerini üretme gücüne sahip nadir üreticilerden Samsung ve LG, katlanabilir ekranlı telefon modelleri için yarışmaya başladılar.

İlk olarak tek tarafı kavisli ekrana sahip Galaxy Note Edge modelini çıkaran Samsung, ilk başlarda kullanıcıların çekimser yaklaşmalarının ardından, her iki tarafı da kavisli akıllı telefon modeli Galaxy S6 Edge modeliyle kavisli ekranlı telefonları kullanıcılara sevdirmeyi başardı.

Diğer taraftan LG de, kavisli ekrana sahip G Flex ve son olarak LG G Flex 2 modeliyle kullanıcıların beğenisini kazanmıştı.

Ekran konusunda pazarın liderleri olan Güney Koreli teknoloji devleri Samsung ve LG, şimdi bu teknolojiyi bir üst seviyeye çıkarıp, katlanabilir ekranlı telefon modelleri için çalışmalara başladılar bile.

katlanabilir-ekranli-akilli-telefon-2

Çok yakında cüzdan gibi katlanabilen, oldukça şık ve pratik kullanım imkanı sunan katlanabilir ekranlı akıllı telefon modellerini görmemiz muhtemel.

Samsung, hali hazırda Project V adı altında katlanabilir ekranlı akıllı telefon modeli üzerinde çalışırken, Güney Koreli medya kaynakları, LG‘nin katlanabilir ekran prototipini ürettiğini söylüyorlar.

Aşağıda katlanabilir ekranlı akıllı telefonlara yönelik hazırlanan oldukça eğlenceli videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

MKG7XRsG9KQ” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir