Samsung’tan Yeni Galaxy S6 Plus Modeli Geliyor!

media 13145

Samsung’un resmi olarak duyurduğu ve ülkemizde de satışına başlanan yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve her iki tarafı da kavisli ekrana sahip Galaxy S6 Edge modelinden sonra, kısa süre önce Galaxy S6 mini modeline yönelik bilgileri burada sizlerle paylaşmıştık.

Andronova

Samsung’a yakınlığıyla bilinen Sammobile’ın verdiği habere göre, Samsung şimdi de daha büyük boyutlara sahip olacak Galaxy S6 Plus modelini önümüzdeki haftalarda duyurmaya hazırlanıyor.

Samsung’un “Project Zero 2” olarak adlandırdığı yeni Galaxy S6 Plus modelinin 5.4 inç veya 5.5 inç Super AMOLED her iki tarafı da kavisli ekrana sahip olması bekleniyor.

Boyutlarıyla Galaxy Note serisini andırsa da, Galaxy S6 Plus modelinin yeni çıkacak olan Galaxy Note 5 ile rekabet etmemesi için daha düşük donanımlarla geleceği tahmin ediliyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın