Sınırsız limitsiz internet aylık ücreti ne kadar olacak?

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Limitsiz internet dönemi başlıyor. 2019' da AKN "Adil Kullanım Noktası / Kotası" kalkıyor. Ocak ile sınırsız limitsiz internet hizmeti başlayacak. Peki sınırsız limitsiz internet ücreti ne kadar olacak?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

AKN / AKK, Ocak 2019 ile kalkıyor. Artık sınırsız internet kullanımı başlıyor. Peki AKN kalkınca internette kota mı devreye girecek? Türk Telekom’ dan yapılan açıklamada mevcut ve yeni müşterilerimiz kullandıkları paketlerde kullanıma devam edecek. Taahhütlü abonellerde tek fark Adil Kullanım Noktası yani Adil Kullanım Kotası olmayacak. Limitsiz internet kullanımından yararlanacaklar. Bu durum 2019 yılı için geçerli. Tabi 2020′ de ne olacak tam bilinmiyor.

Türk Telekom AKN kalkınca taahhütlü sınırsıza devam

2019 İle tüm internet kullanıcıları artık limitsiz internete geçiş yapılacak. Yeni yılla beraber internet şekillenecek. Sınırsız internet aboneleri ödeyecekleri ücret limitsiz internete geçişte yine aynı olacak. Yeni ve eski aboneler taahhüt karşılığından ileride her hangi bir zamdan etkilenmeyecekler.  

Sınırsız limitsiz internet aylık ücreti ne kadar olacak?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

İnternet için taahhüt verilmeli mi?

Bu konu biraz net değil. Nedeni internet sağlayıcıların yapacakları kampanyalar nasıl olacak bilinmediğinden şimdiden taahhüt mantıklı mı mantıksız mı belli değil. Ama mevcutlar aynı ücreti ödemeye devam edecekse beklemekte fayda var. Turknet çok öncesinden müşterilerine limitsiz internet hizmeti veriyordu. Yakın bir zamanda zam yapmıştı. Sanırım taahütsüz 32 mbps kadar 65-66 TL arası bir ücretle başlıyordu. 

Limitsiz internet kampanyaları için 2019′ u beklemekte fayda var gibi duruyor. 

Bazı kullanıcılar hangisi daha iyi Türk Telekom mu? Superonline mi? Vodafone mi? Turknet mi? Milllenicom veya D smart Net mi? Bu soru internet hızı ve sorunsuz internet hizmeti içinse, çoğu sağlayıcı hala Türk Telekom alt yapısını kullanıyor. Yani fark etmiyor. Sadece müşteri hizmetleri açısından hizmeti değerlendirebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2018, 17:42

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir