Smart TV ücretsiz uygulama yükleme

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Smart TV televizyona uygulama nasıl yüklenir? Ücretsiz uygulama indirme adresi nedir? Samsung, Sony, LG, Philips, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Sunny, Hi- Level, Seg Android ve webOS yükleme.

Sponsorlu reklam

Yeni ve gelişmiş olan uygulamalar paneli yer alıyor! Samsung apps uygulaması, bütün uygulamalar için erişim sağlamanızın mümkün olduğu, smart TV paneli olarak bulunuyor. Bu sayede, mevcut olan uygulamalar arasında bir gezinti yapabiliyor, istediğiniz her türden uygulamayı indirme işlemini gerçekleştirebiliyor, ya da mevcutta bulunmakta olan bütün uygulamaları da, bir alanda toparlayarak, istediğiniz gibi düzenleme şansınız bulunuyor. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Ayrıca, en yeni, en güncel, en gerekli, en farklı uygulamaları da samsung apps üzerinden kolay bir şekilde buulp, kolay bir şekilde de indirme imkanınız buluyor ve bu şekilde de, sahip olduğunuz smart tv’ye dilediğiniz gibi yükleme yapabiliyor ve televizyonda bulunmakta olan içerik seçeneklerini de zenginleştirme fırsatınız bulunuyor.

Sponsorlu reklam

Smart TV ücretsiz uygulama yükleme

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung Smart TV uygulama yükleme

Smart TV’ niz için Samsung Apps! Smart tv için uygun ve smart tv için geliştirilmiş olan ve de yeni olan uygulama paneli içerisine entegre bir şekilde dizayn edilmiş, samsung apps uygulamaları ile televizyonunuzda yer almasını isteyebileceğiniz bütün uygulama çeşitleri indirilmek ve kullanılmak üzere sizleri bekliyor. Kolay olan kullanım şekli ile de en çok indirilen 10 uygulama veya da en yeni indirilen 10 uygulama şeklinde kategorilere ayrılmış olan şekilde görme ve görüntüleme imkanınız da bulunuyor.

Tüm uygulamalarınız tek bir panelde bulunuyor. Uygulamalarım adı verilen kısımda yüklenmiş olan bütün uygulamalarınız kolay ve düzenli bir şekilde görüntülenebiliyor

LG Smart TV uygulama yüklemek için Smart Apps mağaza üzerinden uygulama kurulumu yapabilirsiniz.

Philips ve diğer bazı markalar Android işletim sistemli Smart TV kullanmakta. Google Play üzerinden ücretli ve ücretsiz uygulamaları indirebilirsiniz. YouTube, Netflix, Google Play Movies, Blutv, Tivibu, FilmBox live, Spotify, Lig TV, tvyo, TRT, HaberTurk, Kanal D, NTV, Hava durumu, ATV ve oyunlar… 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

webOS ve Android Smart TV’ lerde kendi mağazasından uygulamaları yükleyebilirsiniz. Uygulama yüklenmiyor hata veriyorsa televizyonu kapatıp açınız. Modemi kapatıp açınız. Manule IP ve DNS verip modemi kapatıp açınız. Televizyonda sinyal yok diyorsa bunla alaka konumuzu inceleyebilirsiniz.

 

LG Smart TV ücretsiz uygulama yüklemePhilips Smart TV ücretsiz uygulama yüklemeSony Smart TV ücretsiz uygulama yüklemearçelik Smart TV ücretsiz uygulama yüklemevestel Smart TV ücretsiz uygulama yüklemeSamsung Smart TV ücretsiz uygulama yükleme


Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 02:38

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak