Snapdragon 805 İşlemcili LG G3 Güney Kore’de Listelendi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Snapdragon 805 İşlemcili LG G3 Güney Kore’de Listelendi

teknik destek

Birkaç hafta öncesine kadar mobil dünyasında LG G3 fırtınası yaşanıyordu. Tasarımı ve Quad HD çözünürlüklü ekranıyla dikkat çeken üst düzey akıllı telefonun yolundan giden bir başka telefon Galaxy S5 LTE-A olmuştu. Galaxy 5 LTE-A Quad HD çözünürlüklü ekranıyla LG G3’ü ekran çözünürlüğü seviyesinde yakalarken, Snapdragon 805 işlemcisiyle de bir adım öne geçti. İlginç olan ise LG yaşanan donanım rekabetinde geride kalmayacağını gösterdi. Bir süredir hakkında fazlasıyla bilginin geldiği ve son olarak Bluetooth sertifikası alan Snapdragon 805 işlemcili LG G3 Güney Kore’de ön sipariş almaya başladı.

LG G3 Prime olarak adlandırılması beklenen yeni G3, Lgbestmall sitesinde kayıt almaya başladı. Telefonun fiyatı ve çıkış tarihi hakkında herhangi bir detaya rastlamadık. Snapdragon 805 yongasetinde yer alan ve 225Mbps veri indirme hızına ulaşan Cat. 6 LTE altyapılı modeme sahip olacak G3, Güney Kore’de kısa süre önce satışa sunulan Galaxy S5 LTE-A’ın bir numaralı rakibi olacak.

Şu an LG G3 Cat. 6 olarak isimlendirilen üst düzey akıllı telefonun sadece işlemci özelliğinde bir yükseltme söz konusu olacak. Tasarım hatları, 3GB RAM, 32GB depolama, hafıza kart desteği, 13MP lazer otofokus destekli arka kamera ve 3.000mAh kapasiteli pil telefonda yer alan diğer donanım detayları olacak.

Snapdragon 805 işlemcili LG G3’ün Güney Kore dışında boy gösterip göstermeyeceği henüz bilinmiyor.

Snapdragon 805 İşlemcili LG G3 Güney Kore

g3-prime

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın