Sony Xperia Launcher, Andorid 4.0.3 ve Üzeri İçin İndirilebilir Durumda

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Üreticiler, Android sürümlerinin kaynak kodlarının yayınlanmasıyla kendi arabirimlerini entegre çalışmalarına başlarlar. Samsun, LG, Sony ve HTC gibi birçok üretici telefonlarında kendi arabirimlerine yer vermektedir.

Andronova

Görsel açıdan HTC Sense kullanıcılar arasında fazlasıyla beğenilirken çalışma esnasında harcadığı RAM miktarıyla eleştiri almaktadır. Samsung cephesinde ise son dönemlerin tüm modellerinde standart haline gelen Touchwiz Nature kullanılmakta. Yine LG tarafından da Optimus G ve Optimus 4X HD ile IU arabiriminde yeniliklere gitti.

Sony ise IFA Berlin etkinliğinde sunduğu Xperia modellerine konumlandırdığı Timescape arayüzünde bir dizi yenilikler sunarak arabirimi daha eğlenceli ve kolay bir hale getirdi. Eğer sizlerde Android telefonlarınızda bu arayüzü kullanmak istiyorsanız XDA geliştiricilerinin hazırlamış olduğu .apk dosyası ile buna sahip olabiliriz.

Arabirimi telefona yüklemek oldukça kolay ve root yetkisi gerektirmiyor. .apk dosyasını indirip telefonunuzun depolama birimine atın. Ayarlar-Güvenlik bölümünden “Bilinmeyen Kaynakları” aktif etmeniz gerekiyor. Daha sonra ise dosyayı yükleyip Sony Xperia arabirimine sahip olabilirsiniz.

Özelleştirilebilir 11 ana ekran, masaüstünde sonsuz kaydırma, değiştirilebilir ızgara boyutları, boyutlandırılabilir widget’lar, masaüstünde klasör oluşturma, Xperia duvar kağıtları, sosyal ağlar üzerinden etkinlik paylaşım ile arayüz oldukça özelleştirilmiş durumda.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın