Sony Xperia Z4 Bu Yılki MWC 2015’te Duyurulmayacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mart ayında Barselona’da yapılacak olan MWC’de (Mobil Dünya Kongresi) tanıtılmasını beklediğimiz Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia Z4’ün MWC’de duyurulmayacağı yönünde bilgiler geldi. Sony’nin yeni amiral gemisine yönelik farklı planları olduğu ve büyük ihtimalle yazın duyurulacağı söyleniyor.

Andronova

Xperia Blog’un haberine göre, Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia Z4 için büyük şans olarak görülen MWC 2015’te tanıtılması yerine, Sony’nin yazın tanıtımını yapacağına yönelik bilgilerin doğru olduğu belirtiliyor. Daha önce de Xperia Z4’ün Mayıs ve Kasım 2015 aralığında tanıtılacağı yönünde bilgiler gelmişti ve son haberle söylentiler iyice netleşmeye başladı.

Son zamanlarda mobil telefon bölümü “Sony Mobile”‘ı satacağına yönelik haberlerin de yayıldığı Sony, artık giriş ve orta segment cihazları üretmeyeceğini, bunun yerine üst seviye cihazlara odaklanacağını söylemişti.

Peki bu doğru bir karar mı? Yılda bir üst segment akıllı telefon çıkararak Sony mobil telefon pazarında başarılı olabilir mi?

2015’in son yarısında duyurulacak Xperia Z4 ile Sony’nin bu alandaki geleceğini hep birlikte göreceğiz. Umarız Sony, rakipleri için bu koltuğu boşaltmaz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.