Söylenti: iPhone 6’nın Arka Kapağı Görüntülendi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

iPhone 6 lansmanı yaklaştıkça ürünle ilgili doğru yada yanlış birçok bilgi bizlere ulaşıyor. Bizde bunların hangisinin doğru olduğunu bilmediğimiz için her türlü resim ve teknik bilgiyi sizlere iletmeye çalışıyoruz. iPhone 6 ile ilgili ortadaki tek gerçek ise yeni iPhone’nun “daha büyük” olacağı. 2 farklı model ile gelmesi ise oldukça muhtemel olan iPhone 6’nın 4,7 ve 5,5 inç boyutlarında olacağı öngörülüyor. 5,5 inç olanın Christmas tatiline doğru piyasaya sürüleceği, 407 inç olanının ise Ağustos – Eylül aylarında satışa sunulacağını ise geçmiş tecrübelerimizden sizlere rahatlıkla söyleyebiliriz.

Apple‘ın kendi üretim tesisi omadığı için (mobil olarak) tüm üretimini dışarıda ve tüm parçalarını tedarik zincirindeki firmalara yaptırmak zorunda kalıyor. Bu da telefon ile ilgili büyük güvenlik açıklıkları yaşanmasına sebep olmakta. iPhone 5S öncesi gelen haberlerin birinde çalışanların Foxconn üretim tesisine girerken her çalışanın didik didik arandığını ve kesinlikle kamera cep telefonu gibi teknolojik ürünlerin üretim bantlarına yaklaştırılmadığını okumuştuk ama tüm bunlara rağmen iPhone 5C’nin hem kendisinin hemde kutularının görüntülenmesinin önüne geçilememişti.

Yeni gelen bir habere görede iPhone 6’nın henüz ham halindeki arka kapağının görüntüleri sızdırıldı. Bu görüntülere göre açma kapama tuşunun tam ters tarafa alındığı doğrulanıyor. Daha önceki haberlerimizde paylaştığımız iPhone 6tasarımlarına yakın bir arka kapak tasarımı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Daha yuvarlatılmış hatlar ilk nesil iPhone’dan izler taşıyor. Nowhereelse.fr sitesinin paylaştığı fotoğraflar ve tasarımı yapılmış iPhone 6’nın fotoğraflarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iphone_6_cases_crystal iphone_6_cases_crystal_annotated

Bu kapakları destekleyen iPhone 6 tasarımı ise şu şekilde gösteriliyor.

iPhone 6 Resim 2 iPhone 6 resim 1

Kaynak: iphonehacks

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir