Instagram müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası!

Instagram müşteri hizmetleri için görüşeceğiniz Türkiye telefon numarası, 444 çağrı merkezi ya da iletişim şikayet hattı yok. Sorunuz varsa bildirim için form / e-posta adresi var.

müşteri hizmetleri
Instagram müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası!

Instagram' ın Türkiye'de hizmet verdiği bir kuruluş, çağrı merkezinin olduğu yer ve şikayet için bir destek hattı bulunmamaktadır. 0850, 118 veya 444 Instagram iletişim ve hesap şikayetleri için telefon numarasına ulaşabileceğiniz sadece özel danışmanlık veren yerlerden oluşmakta.

Instagram ile çok sayıda kişi sıkıntı yaşamakta. Instagram müşteri hizmetleri diye arayanların çoğu sorununu anlatacağı veya ileteceği bir muhatap bulamadığından aramakta. Unutulan şifreyi sıfırlamak için alternatiflerin az olmasını mı ararsınız, telefon numarası kayıtlı ama kod ulaşmamasını mı sorarsınız, e-postaya sıfırlama gönderiliyor ama mail ulaşmıyor mu diyorsunuz veya işlem sırasında abuk subuk hatalarla mı karşılaşılıyor yani yok yok.

Bu tarz sorunlarla ilgili en çok maduriyetin çıktığı yerlerden biri instagram. Ya yardım diye bir sayfa koymuşlar ama kendilerine hayırları yok. Sorunu ulaştırabileceğiniz ya bir kanal yok ya da cevap veren.

Instagram müşteri hizmetleri olmadığından ve yardım konularında yetersiz olmasından dolayı çoğu kullanıcının bu durumdan müzdarip. Hele güvenlikte bir yere ulaşabilecek pek fazla seçenek vermiyorlar.

Türkiye dahil çoğu ülkede teknik sorunlar için ilk aranan yerler bloglar ve forumlar olmuştur. Araştıran kişinin teknik bilgisi ve becerisiyle çözümün olup olmayacağı durumuna göre yardım almak servislerin kapısı çalınmakta. Tabi mesai saatini geçmese. Örnek akşam saatleri veya gece saatlerinde oluşan bir sorun için arayabileceğiniz kaç yer olabilir.

SORUN desteği için 11858 aranabilir!

Instagram müşteri hizmetleri telefon numarası yok ama

Instagram hesabım çalındı başvurusu, Instagram erişemiyorum ve e-postam kullanılıyor şikayetleri için genel adresler yer verdiğimiz yazımızda farklı bir iletişim yöntemi bulunmuyor.

  • Instagram iletişim formu: help.instagram.com/contact/151081798582137
  • Instagram çocuk hesap şikayeti: help.instagram.com/contact/723586364339719
  • Ölüm sonrası hesap işlemleri: help.instagram.com/contact/452224988254813
  • Instagram taciz ve şiddeti şikayet etme: help.instagram.com/contact/584460464982589
  • Instagram sahte hesap şikayeti: help.instagram.com/contact/636276399721841
  • Instagram hesabını kapatmak için Instagram hesap silme yazımızı inceleyebilirsiniz.
  • Birde başka bir hesaptan profile girip ayarlar kısmından sorun bildirimini yaparak iletişime geçilebilir.

Türkiye' nin özellikle bu alanda büyük eksikleri var. Yeni yeni Teknolojik alanlardaki gelişmeler bizleri memnun etmekte. Ama internet güvenliği ve sorunlarındaki çözümlerde hala yetersiz. Bizlerde kendi alanlarımızda daha iyi hizmet vermek için sürekli araştırmalar yapmaktayız. Bu alanları daha çok soru soran kullanıcılarımız belirlemekte. Yukarıdaki verdiğimiz numaramızı arayıp sizinle ilgili teknik hatalar için inceleme talep edebilirsiniz.

Instagram iletişim

Instagram iletişim numarası arayışına girenlerin dikkatine! Instagram' ın Türkiye için müşteri hizmetlerine ve destek hattına ulaşabileceğiniz bir numara yok. Ama isterseniz bu alanda hizmet veren kurumsal bir destek hattı arayabilirsiniz. İsterseniz de Instagram resmi sitesinde yer alan yardım bölümünden sorununuzu arayarak çözüm adımlarını inceleyebilirsiniz.

Instagram' ın Türkiye' de yer almış bir hizmet ağı yer almıyor. Bu alanlarda önemli yeri olan bir teknoloji blogları bulunmakta. Çoğu teknoloji sorunlarınıza çözüm olabilmek için elinden geleni yapmakta.

Instagram şikayetle hesap kapatma haberimize bakmayı düşünür müsünüz?

Instagram müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası!

Instagram müşteri hizmetleri - Instagram destek hattı instagram iletişim

Instagram Türkiye sorunu

Instagram' un son yıllarda hızlı yükselişi ile doğal olarak oluşan Instagram sorun ve şikayetlerde de büyük bir artış oluşmuştur. Bu nedenler Instagram bu sorunlar ve şikayetlere genelde yetişememektedir. 

Instagram numarası, Türkiye Instagram kullanıcıları da geri dönüş yapılmamasından dolayı internetten destek almaya veya özel hizmet veren destek hatlarını tercih etmişlerdir. Hesap sorunları ile ilgili çoğu kullanıcı Instagram müşteri hizmetleri telefon numarasını, Instagram çağrı merkezi ve Instagram destek hattı numaralarını araştırmışlardır.

Instagram telefon numarası: Instagram ve Teknoloji sorunlarının çözümü için tüm hatlardan ve operatörlerden önerdiğimiz numarayı arayıp haftanın 7 günde istediğiniz saatte yardım alabilirsiniz.

Instagram, 2010' da M.Krieger ile K. Systrom tarafından kuruldu. İlk iOS' da kullanılan cihazlar için geliştirildi. Kısa sürede yükselişe geçerek popüler uygulamalar arasında girerek Android platformuna da dahil edildi.

Instagram, gerçek anlamda liderler arasında girmesi Facebook' un satın almasıyla gerçekleşmiş oldu. Yeni yerine 2012' de dahil oldu. Yaklaşık sanırım 1 milyar dolara verilerek bünyelerine alan Facebook ilk yıllarda pek bu alımdan mutlu değildi. Sonralardan çıkarılan özelliklerle kullanıcıları etkiledi. Şahlanışı 2-3 yıl oldu diyebiliriz. 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2019, 20:28
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Melike
Melike - 2 hafta Önce

Instadan çıkış yaptım geri giremiyorum ağ hatası diyor başka hesaplar denedim ona da öyle diyor hesabıma giremiyorum. Ama açık olan hesaplar gayet güzel işliyor. Yine çöktü diye düşünüyorum. Ne yapmam lazım

Uygulamadan kaynaklı
Uygulamadan kaynaklı @Melike - 2 hafta Önce

Geneldi ve düzeldi.

Ferhat
Ferhat - 2 hafta Önce

Snapler arasinda çıkan reklamlardan indirimgünü sayfasi adi altinda yazan Finish quantum bulasik kapsülü siparis verdim adamlar dolandirici cikti eski ece marka tursil cıkti geri gönderdim firma numarasi yok iletisim yok boyle bir firmanin reklam vermesine nasil izin veriliyor buna bi cevap verebilecek insan yokmu

Çoğu ağda çıkmakta
Çoğu ağda çıkmakta @Ferhat - 2 hafta Önce

Reklam devam ediyorsa hem reklamdan hem sayfasından profilden şikayet edebilirsiniz.

Elif ak
Elif ak - 2 hafta Önce

Sayfamı neden bu kadar engellediniz instagramı kullanınca korkarak kullanıyorum lütfen bu tarz engellemeyi kötü olan sayfalara atın bir an önce engelleme olmasın

Devran unay
Devran unay - 3 hafta Önce

Hesabım kapandı kural ihlali yaptığım söyleniyor ama hiçbir kural ihlali yapmadım lütfen yardım edin bütün istenenleri jpg yolladım olmuyor hesaba bağlı google hesabım ve numaram var lütfen yardım edin 054680..

Sorun tam nasıl oluştu?
Sorun tam nasıl oluştu? @Devran unay - 3 hafta Önce

Bir önceki yorumla son attığınız farklı?

Devran unay
Devran unay - 3 hafta Önce

Annemin hesabını silmeye çalışırken kendi hesabımı sildim lütfen yardım edin

Emre
Emre - 4 hafta Önce

İnstagrama kendi cihazımdan giriş yapamıyorum ama farklı cihazdan giriş yapabiliyorum ve üzgünüz sorun oluştu yazıyor sebebi nediir?

Çözümü
Çözümü @Emre - 3 hafta Önce

Sorun ya cihazı bir nevi banlaması ya da yazılımda çıkan sorun nedeniyle cihazdan instagram kalıntılarının silinmesi gerekiyor. Önce uygulamayı kaldırıp sonra bunun için ya gelişmiş dosya yönetici uygulamasını telefona kurup sonra bu uygulamadan cihazdaki yüklü uygulamaların klasörlerine ulaşarak instagram' ı manuel olarak silinmesi gerekiyor. Ya da telefonu fabrika ayarına döndürme...

Nazif toprak
Nazif toprak - 2 ay Önce

Arkadaşlarıma mesajlarım geç gidiyor onlarınki bana saniyede geliyor mesajlarım neden geç gidiyor telefon şebekesi ile alkali değil müşteri hizmetleri aradım internette sorun yok instigramda alakalı sorun dediler.cevap

Deneyerek analiz
Deneyerek analiz @Nazif toprak - 2 ay Önce

Bağlantıyı wifi ile deneyin duruma göre cihaz önbelleği ve whatsapp önbellek temizlenebilir.

Kullanici
Kullanici - 3 ay Önce

İnstagram giris yapmaq istiyorum ama beyaz ekran geliyo giremiyorum kac kez guncelledim olmuyo

Önceki sürümleri deneyin
Önceki sürümleri deneyin @Kullanici - 3 ay Önce

Uygulamanın 2 ya da 3 önceki sürümünü telefona yükleyin. Bu aralar sürüm kaynaklı bazı telefonlarda sorun çıkmakta.

nısa
nısa - 3 ay Önce

Karşılıklı engelledik fakat hiç bir şekilde giremiyorum beyaz ekran çıkıyor 3 nokta falan yok ? yardmcı..,

Ebru Ebru
Ebru Ebru - 4 ay Önce

Instagram güncelledi ve ardına beyaz ekran çıkıyor giriş yapamıyorum uygulamadan. Chrome dan giriş yapabiliyorum. Yardımcı olur musunuz

ayşenur altın
ayşenur altın - 5 ay Önce

instagram hesabim dondurulmustu açamıyorum kodu giriyorum geçersiz parametre diyor

Hasan İdi
Hasan İdi @ayşenur altın - 5 ay Önce

aynen benimde öyle çözüm yok gibi

Bekleyin
Bekleyin @ayşenur altın - 5 ay Önce

Sanırım instagram' da sorun var.

Kadir kaya
Kadir kaya - 6 ay Önce

Benim ilk instagramım 7 yı önce kurdum ve o zamanki telefon numaram ve hotmailimi unuttum cıkış yaptım yanlışlıkla ama inatagram şifremide unuttugum icin hicbir şekilde geri giremiyorum hotmailimide yeniden giriş yapamadım ne yapmam gerekiyor?

Tek yapabileceğiniz
Tek yapabileceğiniz @Kadir kaya - 6 ay Önce

Hotmail iletişim adreslerini deneyin. Instagram için çalınma ve diğer formları deneyin. Eğer dönüş olursa doğrulama sorularından geçmeniz gerekecek.

CanseL cumbur
CanseL cumbur - 6 ay Önce

LÜTFEN BANA YARDIM EDİN DONDURULAN HESABIM AKTİF HALE GELDİ AMA ŞİFRESINI BILMEDIĞIM İÇİN GIREMIYORUM E POSTASI DEĞIŞMİŞ SANIRIM HESABIMI KURTARMAMA YARDIM EDİN 4 YILLIK HESABIMDI;(

Nesibe çiçek
Nesibe çiçek - 6 ay Önce

Dondurmuş olduğum hesabımı 3 ay sonra açmak için uygulamadan giriş yaptm ama kullanıcı adıma rakam eklenmiş ve boş yeni bi hesap karşıma çıktı bende yeni hesap açmışm demek ki diye hesabı sildim fakat uygulamadan giriş yapınca öyle sorunlar oluyormş topluluk kurallarını ihlal ettğinz için kapandı diyor şimdi hesabmı geri almak için sitedeki adımlarınızı takip ettim facebooktan bu e posta takip edilemez üzgünüz maili geliyor kod 2 kez geldi ve ben o istenen jpg fotoğrafı gönderdim ama hala dönüş yok ne yapacağım arkadaşlar gerçekten sildiğinz hesapları geri alabildyseniz nolur bana da on6mart yazın lütfennn

Bir öneri
Bir öneri @Nesibe çiçek - 6 ay Önce

Kapatılan instagram açma yazımızdaki url denendi mi?

Yusuf
Yusuf - 6 ay Önce

Hesabımı yanlışlıkla kaldırdım geri al bilme şansım vsrmi

Hesabı açma yazısı var
Hesabı açma yazısı var @Yusuf - 6 ay Önce

Bununla ilgili içeriğimize bakınız.