Lifebox nedir Lifebox nasıl kullanılır

facebook müşteri hizmetleri

Lifebox nedir Lifebox nasıl kullanılır? Lifebox ücretli mi? Lifebox ücretsiz mi? Lifebox nasıl indirilir? Lifebox nasıl yüklenir? Android APK iOS iPhone indir yükle.

Lifebox nedir Lifebox nasıl kullanılır
07 Kasım 2016 Pazartesi 20:28

banner192

Lifebox cep telefonda nasıl kullanılır? Lifebox tablette nasıl kullanılır? Lifebox ücretsiz mi ücretli mi? Lifebox Android telefonda nasıl kullanılır? Lifebox iPhone telefonda nasıl kullanılır? Telefondaki fotoğraflar lifebox nasıl aktarılır? Telefondaki fotoğraflar videolar lifebox nasıl kopyalanır taşınır? MP3 müzikler nasıl yedeklenir? Telefondaki verilerin yedeği nasıl alınır? Telefon yedek alma programı. Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 / Edge, Note, Galaxy A1 A2 A3 J4 J5 J6 J7 J8, HTC, Sony Xperia, LG G2 G3 G4 G5 ve iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6 / Plus, iPhone 7

Lifebox nedir? Lifebox ile fotoğraflarınızı, videolarınızı ve tüm dosyalarınızı, istediğin yerde istediğin zamanda açıp görüntüleyebilir ya da indirebilirsiniz. Cep telefonda ve tablette yer alan fotoğraflar ve veriler otomatik lifebox uygulamasına yüklenir.

Turkcell lifebox uygulaması ile fotoğraf, video, müzik MP3, PDF, Word, belge ve dosyaları güvenle şekilde saklayabilirsiniz. Aynı zamanda oluşturduğunuz yedeklere istediğiniz yerden cep telefondan, tabletten ve bilgisayardan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.   

Lifebox nedir Lifebox nasıl kullanılır Lifebox nasıl kullanılır?

Telefonun mesaj bölümüne girip LIFEBOX yazıp 2222’ ye SMS gönderip onay geldikten sonra. Lifebox uygulamasını indirip yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylara mylifebox. com​' dan ulaşabilir ve giriş yaparak lifebox’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lifebox abonelik iptali nasıl yapılır?

Telefondan mesaj bölümüne IPTAL LIFEBOX ...GB (... kısmına kaç GB olduğu ) yazıp 2222’ ye SMS attıktan sonra onay mesajı geldiğinde iptal işlemi yapılmış olacak.  Lifebox' un önemi bir özelliği de Turkcell abonesi olmasanız da lifebox hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Lifebox uygulamasını Android cihazlar için Google Play Store' den ve iOS iPhone cihazlar içinde App Store' den ücretsiz indirbilirsiniz. Ücretsiz kullanım alanı 1GB ile sınırlıdır. Sonrası için ücretli paketleri seçebilirsiniz.

Lifebox nedir Lifebox nasıl kullanılır

Lifebox nedir

Lifebox nasıl kullanılır

Lifebox indirLifebox ücretli mi

Lifebox ücretsiz mi

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Ebru - 1 hafta önce
Lifebox adresimi sifremi unuttum bu duru da ne yapabilirim
Misafir Avatar
Lifebox şifremi unuttum çözümü - 1 hafta önce @Ebru
Lifebox' da kullandığınız e-posta hesabınıza erişim yapabiliyorsanız mylifebox.com sitesinden giriş bölümünde şifre sıfırlama seçeneğini yapınız. Müşteri hizmetleri 532 532 00 00
Avatar
kadir kaya - 4 saat önce
hesap silinmiuo fotolar kalıyo sinirden ölücem mesajı gönderiyorum olmuyo bi çözüm bunn
Misafir Avatar
Hesap silme ve bilgilerin silinmesi - 4 saat önce @kadir kaya
Haber içeriğini okursanız detaylara ulaşabilirsiniz. Servis iptal edildikten 90 gün sonra videolar, fotoğraflar, müzikler ve dosyalar silinir.