TikTok bu hesaba bağlı maksimum kullanıcı sayısı

Andronova
Yazar Andronova 5 Minimum Okuma

Para çekmek istediğimde TikTok bu hesaba bağlı maksimum kullanıcı sayısı hatası sık çıkan bir sorun değildir. Çok fazla hesap kullanımı veya denemelerden sonra verilen uyarı metnidir. Lakin sistemde çıkan arızalarda da böyle bir mesaj almanız mümkündür.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Ağda zaman zaman parasal olaylarda aksilikler çıkabiliyor. Örnek işleme koyulmadı adlı sorunda sık rapor edilenler arasında yer alıyor. Son zamanlarda TikTok üzerinden çok fazla işlem yapılması sebebiyle oluşan sorunlardan birisidir. Bu sorunların giderilmesi için bazı ipuçları vardır ve bu ipuçlarını gerçekleştirilmesi gereklidir. Hem ağın eğlenceli platformundan yararlanıp hem de para kazanmak isteyen bireyler için bu bir sorun olmuştur.

Ara ara yayınladığımız haberlerimizde uygulanan çözüm adımlarının bir kısmı destek hizmeti verdiğimiz zamanlarda denediğimiz yöntemlerdir. Günü birlik araştırma yapılmadan adımların uygulanması lüzumsuz olabilir.

 • Diğer ağlardaki paylaşımlara bakarak sizin gibi sıkıntı çekenler var mı araştırınız.
 • Uygulamadaki farklı arızaların buna neden olma olasılığını düşününüz.
 • Uygulamaya güncelleme gelmişse belki bunla alakalı olma olasılığı var. Önceki uygulamanın versiyonlarını deneyebilirsiniz. Mevcut olanı kaldırın eskilere bakın. Tabi farklı cihazdan da deneyebilirsiniz.
TikTok bu hesaba bagli maksimum kullanici
Tik Tok para çekemiyorum sorunu

Tiktok’ ta para çekmek

TikTok canlı yayın açıldığı zaman bu canlı yayın üzerinden para kazanmak mümkündür. Ağ kullanıcısı kendi hesabı üzerinden videolar paylaşıp, takipçileriyle buluşabilir. TikTok’ un başka bir özelliği de canlı yayın açmaktadır. Canlı yayın üzerinden hem takipçileriyle konuşup, hem eğlenceli aktiviteler gerçekleştirip, hem de kullanıcısı para kazanabilmektedir.

Canlı yayın izleyicileri yayın sahibine sevdikleri aktiviteler sırasında çeşitli hediyeler gönderebilir. Bu hediyeler ise TikTok üzerinden gerçek paraya dönüştürülebilir. Bu sayede ağ üzerinden para kazanmak da mümkün olur. Hediyelerin bazıları daha küçük kazançlar sağlarken, bazıları kullanıcıları tatmin edici kazançlar sağlamaktadır.

Hediyeler gönderildikçe TikTok sahibi de para kazanmaya başlamaktadır. Takipçi sayısı ne kadar çok artarsa ve canlı yayınlar ne kadar çok sıklıkla yapılırsa, kullanıcıların para kazanma oranı da o kadar artmaktadır. Fakat bu paraları çekme işlemi gerçekleştiği zaman herhangi bir sorunla karşılaşmak TikTok sahibini endişeye sokacaktır Belli adımlar gerçekleştikten sonra bu gibi sorunların önüne geçmek mümkündür.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

TikTok’ tan para çekme sorunu

Özellikle son zamanlarda TikTok para çekilmiyor hatası yaşayan bireylerin artışı olduğu için buna birkaç adımla son verilmek için çalışılmıştır. Adımlar şu şekildedir:

 • Öncelikle TikTok uygulamasına girip profil ekranına giriş yapmak gerekir. Daha sonra üst tarafta bulunan üst üste görülen çizgileri olduğu bölmeye dokunulmalıdır,
 • Burada ayarlar ve gizlilik bölmesini girilmelidir,
 • Daha sonra burada görülen bakiye butonuna basılmalıdır,
 • Açılan ekranda cüzdan diye bir seçenek görülür ve bunun üzerine tıklanması gerekir,
 • Daha sonra açılan seçenekler arasından canlı hediyeler kısmı bulunur ve buraya tıklanması gerekir,
 • En son ise buraya girildikten sonra ‘para çek’ kısmına dokunmak yeterlidir,
 • Eğer hala para çekilmiyorsa hesap bilgileri ile ilgili bir sıkıntı olabilir,
 • Bu gibi durumlarda kart üzerinden bir değişiklik yapıldığı zaman sorun çözüme ulaşabilmektir. TikTok para çekme sorunu genelde bu şekilde çözülmektedir.

Farklı sistemlerde denemenizi öneriyoruz. Samsung kullanırken alıyorsanız o zaman iPhone ile denenmesinde fayda olacaktır. Eğer çok fazla tekrarlanan işlemler yapmışsanız, ya da şüpheli duruma düşen hareketler yapılmışsa, o zaman hiç bir şekilde hesabınıza girmeden ilerleyen saat dilimlerinde bir kaç kez deneyebilirsiniz. Olurda gün boyu engel uygulanmışsa o zamanda günün dolması beklenmeli.

bu hesaba bagli maksimum kullanici 1
TikTok bu hesaba bağlı maksimum kullanıcı sayısı

Maksimum kullanıcı nedir?

TikTok bu hesaba bağlı maksimum kullanıcı sayısı ne demek diye araştıranların çoğuna cevap veren bulunmuyor. Şikayet olarak iletilenlerinde tahmini geri dönüşleri olmuyordur. Malum yoğun ağlardan biridir.

TikTok maksimum kullanıcı sayısı, para çekme sırasında girmek istediğiniz banka bilgilerinde çıkan bilgilendirme mesajıdır. Çoğunlukla kişini çoklu hesap kullanımlarında ortaya çıkabiliyor. Sık değiştirme, anlık sorunlarda ısrarla tekrarlama ve kısıtlanan kullanıcılarda çıkabiliyor.

İşlemlerde farklı farklı uyarılar alırsanız;

 • Eklediğiniz hesabı gözden geçiriniz ve farklı bir banka bilgisini giriniz.
 • Profil alanındaki bilgilerde eksiklik varsa düzenleyiniz ve ekli olmayan giriş yöntemlerini açarak doğrulayınız. Güven vermesi adına tercih edilebilir.
 • Yaptırım uygulanmış hesaplarda para çekiminin engelleneceğini düşünüyoruz. Belli belirsiz uyarıların karşınıza çıkması mümkün.
 • Ceza testi adına profilinize ekleyeceğiniz şeyleri kaydetmeye çalışınız. İzin vermiyorsa işte bu aklınıza gelebilir. Lakin işlem yaptığınız zamanda belki sistemde arıza yaşanıyor da olabilir.

Telefonun uygulamalardaki alandan ağın adına dokun ve içerisindekileri çalıştırarak da denenebilir. Birde ağda hesabınızı farklı türe çevirme hakkı varsa değiştirerek test edilmesini öneririz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.