Tinder hesabım çalındı hesap kurtarma

Tinder çalınan hesabı geri almanız için çok uğraş vermeniz gerekebiliyor. Yazıda verdiğimiz iki bağlantı hesap kurtarma da önemli adım olacak.

Andronova

Çalınan hesabı geri almayla alakalı çok sayıda yazıyla karşılaşabilirsiniz. Bazıları şifre sıfırlamayla yazıyı sonlandırıyor ve bazıları ise dolandırmaya çalışabiliyor. Bu içeriğimizde destek formuyla talebinizi iletmeniz için yardımcı olacağız.

Sosyal ağ kullanıcılarının en sıkıntı yaşadıkları konu hesap güvenliğinin sağlanamaması. Bazılarında yetersiz güvenlik söz konusuyken bazılarında ise oltalama ve virüslü içeriklere kanma sıkıntısı görülüyor. Ne kadar güvennli bir hesap kullanma şekliniz varsa da tuzağa düşme olasılığı her zaman olabilir. Bir dalgınlık anında gelen bir içeriğe dokunmanız veya sonraında çıkan uyarılara dikkat etmemeniz gibi.

Hesap çalındığından emin misiniz?

  • Şifreyi yanlış hatırlıyorsunuz olabilir.
  • Sık deneme yaptıysanız belli bir süre kısıtlanmış olabilir.
  • Ekli bir hesap varsa onun üstünden hesap oluşturmaya çalışınız.
  • Kullanılan numara ile yeni hesap açılabiliyor mu?

Tinder çalınan hesap nasıl geri alınır?

  • Şifre sıfırlamada bir kaç denemede size alternatif sunulabilir.
  • Kurtarma www.help.tinder.com/hc/tr/requests/new?ticket_form_id=360000234472
  • Açarken kullanılan hesap değiştirilmişse oluşturulan talep ve işlem hareketleri incelenecektir.
  • Dönüş yapılmayan talepler bir hafta aralıkla yeniden gönderilebilir.

Aşağıdaki ilk görselde gönder butonu çalışmıyorsa ikinci seçenekle iletişim kanalını açınız. 

Hacklenen Tinder hesabını kapatmak isteyenler içinde ayrı bağlantıdaki işlemler uygulanabilir. Bunun için açıklamayı Tinder müşteri hizmetleri konumuzda bulacaksınız.

Tinder hesabım çalındı hesap kurtarmaTinder hesap kurtarma

Hazırladığımız çoğu konuda belirtiğimiz gibi bu ağın tehlikeli olduğunu vurguluyoruz. Hele birde hesabınız çalınırsa kişisel verileriniz ve sohbetlerini başkası tarafından erişilmiş olacak. Bu ağları kullananların bazıları ailevi sorunlarla karşılaşmakta ve iptal etmek için çok emek harcayabiliyorlar.

Olumsuz dönüşlerde yapacağınız en iyi yöntemin duruma göre mahkeme kararıyla işlem yaptırmanız. İlk başvuru sırasında verilen evrak veya işleme alınan evrağın görüntüsünü alarak geliştiriciye bununla başvuru deneyebilirsiniz. Zaten yasal işleminiz olumlu görülürse mahkemenin gerekli iletişim kanallarına talep ileteceğini belirtelim.

Yasal başvurunuzda hesabı alan kişi hakkında suç duyurusunda bulunarak işlemi başlatmanız ve talep içerisinde geliştirici ile iletişimin sağlanması da istenilebilir. Tabi bu uygulamanın Türkiye’ de ne kadar yasal bir durumu var bilemiyoruz.


Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2020, 18:34

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın