Türk Telekom 2 ay 5 GB toplamda 10 GB hediye internet

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Türk Telekom 2 ay 5 GB toplam 10 GB hediye internet hatlara yüklendi. Deprem nedeniyle hizmet verilemediğinden dolayı özür hediyesi olarak Türkiye geneline hediye verildi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Türk Telekom, Pttcell ve Bimcell hediye 10 GB hatlara tanımlandı. İstanbul depreminden dolayı kullanıcılarına belli bir süre hizmet veremeyen şirket, müşterilerinden özür dileyen bir SMS attı. Yanında tüm kullanıcılarına hediye 10 GB tanımlaması da geçtiğimiz ay yapıldı.

Faturalı veya faturasız Türk Telekom müşterileri 2 ay boyunca hediye 5 GB internet tanımlandı. Eylül ayı ve Ekim ayı içerisinde kullanılacak internetin toplamı 10GB.

Kullanılmayan hediye internet sonraki aya devrediliyor mu? Hayır verilen süre içerisinde kullanım hakkına sahipsiniz. Geçen ayın ve bu ayın internet hakkı bağımsızdır.

Türk Telekom’ un yaptığı açıklamada deprem kaynaklı oluşan yoğun kullanım nedeniyle teknik aksaklıklar oluşmuştur. Hizmet verilemeyen zamanlar için özür dileyen ve hatlara 2 ay 5 GB ve toplamda 10 GB hediye internet kullanıma sunulmüştu.

Şu ana kadar hediye internet hattına tanımlanmayanlar için aşağıdakileri kontrol edilmesi gerekiyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Hediye internet hattıma yüklenmedi

Hediye internet yüklenmedi veya hediye internetti kullanamıyorum diyenlerein kontrol etmesi gereken şartlar var. Bunlardan hangileri sizde var analiz ediniz.

  • Hattın faturası ödenmedi ise
  • Faturasız hatta TL yoksa
  • Hediye geldi ama kullanımda sıkıntı oluşmuş olabilir
  • İnternet tanımlanmasında hata oluşmuş olabilir

İnternet kullanımlarında hatta bir arama yapabilecek şekilde TL olması gerekiyor. Tüm hediyeler ve paket kullanımı buna bağlıdır. 

Ekran görüntüsü Bimcell hediye internet mesaj görüntüsünden alınmıştır. Şu an için kullanım devam etmekte. Haklarınız yanmadan kullanıma devam ediniz. Sorgulamasını 9333 aranarak yapılabilir.

Türk Telekom 2 ay 5 GB toplamda 10 GB hediye internet

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2019, 20:11

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak