Ünlü Basketbolcu LeBron James, Yeni Nesil Galaxy Note Ailesi için Kamera Karşısına Geçti!

blank

Samsung, telefon ve tablet satışlarının önemli bir parçası olan reklam ve pazarlama sürecini Kral James lakaplı Miami Heat’te forma giyen Amerikalı profesyonel basketbolcu LeBron James ile devam ettiriyor. Tanıtım filminde Galaxy Note 3’ün yanı sıra yanı etkinlikte tanıtımları gerçekleşen Galaxy Note 10.1 Edition ve Samsung’un ilk akıllı saat tecrübesi Galaxy Gear‘e de yer veriliyor.

teknik destek

LeBron James’in günlük yaşamında ailesi ve takım arkadaşları ile geçirdiği eğlenceli saatlerden kesitler sunan televizyon reklamında, Galaxy Note 3’ün S-Pen, kamera, büyük ekran teknolojilerini; Galaxy Note 10.1’in sunduğu profesyonel kullanım deneyimi ve Galaxy Gear’in ise sunduğu fonksiyonel kolaylıklara yer veriliyor.

Bu arada Samsung ve NBA arasında 100 milyon dolarlık bir reklam anlaşmasının yapıldığını belirtelim. Samsung, 3 yıl boyunca kuruluşun tablet ve telefon (hakemlere monitör) tedarikçisi olacak. Maç esnasında ürün yerleştirme reklamlarının yanı sıra saha kenarlarında sıklıkla Samsung reklamlarına şahit olacağız.

LeBron James’in yer verildiği reklam filmine aşağıdan göz atabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!