Ünlü Basketbolcu LeBron James, Yeni Nesil Galaxy Note Ailesi için Kamera Karşısına Geçti!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung, telefon ve tablet satışlarının önemli bir parçası olan reklam ve pazarlama sürecini Kral James lakaplı Miami Heat’te forma giyen Amerikalı profesyonel basketbolcu LeBron James ile devam ettiriyor. Tanıtım filminde Galaxy Note 3’ün yanı sıra yanı etkinlikte tanıtımları gerçekleşen Galaxy Note 10.1 Edition ve Samsung’un ilk akıllı saat tecrübesi Galaxy Gear‘e de yer veriliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

LeBron James’in günlük yaşamında ailesi ve takım arkadaşları ile geçirdiği eğlenceli saatlerden kesitler sunan televizyon reklamında, Galaxy Note 3’ün S-Pen, kamera, büyük ekran teknolojilerini; Galaxy Note 10.1’in sunduğu profesyonel kullanım deneyimi ve Galaxy Gear’in ise sunduğu fonksiyonel kolaylıklara yer veriliyor.

Bu arada Samsung ve NBA arasında 100 milyon dolarlık bir reklam anlaşmasının yapıldığını belirtelim. Samsung, 3 yıl boyunca kuruluşun tablet ve telefon (hakemlere monitör) tedarikçisi olacak. Maç esnasında ürün yerleştirme reklamlarının yanı sıra saha kenarlarında sıklıkla Samsung reklamlarına şahit olacağız.

LeBron James’in yer verildiği reklam filmine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak