WhatsApp kod hatası 11 yükleme başarısız hatası nedir ne demek?

WhatsApp kod hatası 11 yükleme başarısız hatası nedir ne demek? WhatsApp' ta güncelleme yaptıktan sonra kod hatası : -11 yükleme başarısız hatası alıyorum.

Andronova

WhatsApp‘ ın son sürüm güncellemesini yaptıktan sonra kod hatası 11 yükleme başarısız uyarısını alıyorum diyenlerin acaba başkalarında var mı diyerek araştırmalarını öneriyoruz. Bazı WhatsApp kullanıcılarından bu şekilde bir şikayetler geldi. WhatsApp’ ı silip tekrar yüklememe rağmen hala aynı hatayı alıyorum. Bir yorumda ise indirme %100 olduğunda yükleme başarısız oluyor.  

Başkalarında varsa vpn ile test edilebilir. Tabi başka bir ağla test ettiniz yina durum aynıysa o zaman test ediniz.

WhatsApp kod hatası 11 yükleme başarısız hatası nedir ne demek?

Yukarıdaki sorun uygulama sistemsel olarak cihazla uyumsuzluk yaptığından. Genelde bu hata için WhatsApp uygulamasını kaldırıp ve telefonun önbelleğini temizleyip, sonrasında WhatsApp’ ı tekrar indirip yüklemeyi denemeniz gerekiyor.

Önbellek temizleme uygulamalarını mağazadan aratarak yükleyip deneyebilirsiniz. Bulabilirseniz eski sürümlerini yüklemeye çalışınız. 

WhatsApp bir önceki versiyonlardan birini buradan  www.andronova.net/resim/whatsapp_andronova.net.apk indiriniz.

Aynı zamanda uygulama yönetiminden Google Play hizmetlerini devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirip deneyiniz. Eğer sorun hala devam ediyorsa cihazı fabrika ayarlarına döndürüp WhatsApp uygulamasını sorunsuz kullanabilirsiniz.

Menü> Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla veya Fabrika ayarlarını döndür. Hard reset için genelde cihaz kapalıyken Ses açma + Menü ve Güş tuşlarına 10-15 saniye kadar basılı tutup “Wipe data factory reset” adımlarını uygulayabilirsiniz. Bu adımlarla cihaz içerisinde bulunan her şey silinecek! Yani önemli verilerinizin yedeğini alabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 10:17

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.