WhatsApp çalışmıyor bağlanıyor sorunu nedir?

banner186

WhatsApp bağlanıyor sorunu çözüm. WhatsApp neden çalışmıyor? WhatsApp yazdıklarım gitmiyor. Fotoğraf, video ve mesaj gönderemiyorum. Bağlantı yapılamıyor Turkcell, Türk Telekom / Avea ve Vodafone.

WhatsApp çalışmıyor bağlanıyor sorunu nedir?
Müşteri Hizmetleri 04 Kasım 2016 Cuma 02:27

banner192

WhatsApp' ta erişim yapamıyorum. WhatsApp yazdıklarım gitmiyor. WhatsApp bağlanıyor sorunu 4 Kasım 2016. Her hangi birine bir şey gönderemiyorum. Ekrana "Bağlanıyor" yazısı çıkıyor nedeni nedir? Bağlanıyor hatası nedir? Ne yapmalıyım? WhatsApp çok yavaş çalışıyor. Bir şey göndermeye çalıştığımda bekliyor. 04.11.2016 

WhatsApp çalışmıyor bağlanıyor sorunu nedir?

WhatsApp çalışmıyor bağlanıyor sorunu nedir?

WhatsApp erişim sorunu: Selahattin Demirtaş, Twitter hesabında paylaştığı açıklama sonrasında görülen bu sorun aynı zamanda Facebook ve Twitter sitelerinde de sorun olduğu görüldü. Yani Facebook ve Twitter' a erişim yasağı, WhatsApp' ta bağlantı yavaşlığı sorunu oluştu. Aynı zamanda Demirtaş gözaltına alındı.

WhatsApp çalışmıyor çözüm nedir? WhatsApp erişim sorunu VPN programları denenebilir. Windows bilgisayar üzerinden WhatsApp' ı kullanıp VPN ve DNS programı yardımı ile denenebilir. Not: Facebook ve Twitter erişim sorunu ve WhatsApp bağlantı sorunu geçici bir durumdur. Sorun için beklemenizi öneririz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×