WhatsApp silinen mesajları kurtarma

WhatsApp silinen mesajları geri getirmek için ne yapmalıyım? WhatsApp' ta silinmiş mesajları, resimleri, videoları, rehberi ve fotoğrafları nasıl geri alabilirim cevabı burada.

WhatsApp silinen mesajları kurtarma
banner192

WhatsApp mesajlarımı nasıl geri alabilirim? WhatsApp mesajları kurtarmak. WhatsApp' ta mesajları ve yapılan tüm paylaşımları geri alabilirsiniz. WhatsApp' da silinen mesajları geri almanız mümkündür. Evet mümkündür.

WhatsApp uygulamasını silip tekrar yükleyin. Yükleme tamamlandığında mesaj geçmişinizi geri yüklemek için ekrana uyarı gelecektir. "Geri yükle" seçeneğine dokunarak, silinmiş yada kayıp sohbetler, mesajlar, videolar, fotoğraflar ve diğer paylaşımlar geri gelecektir.

WhatsApp silinen mesajları geri getirmek mümkün mü?

BlackBerry cep telefonda WhatsApp hesabını manuel yedekleme veya otomatik yedek almak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. WhatsApp sohbetleri her sabah saat 04:00' da otomatik olarak yedekleme yapılmaktadır. Eğer telefonun hafızasında yeteri kadar yer varsa WhatsApp verileri dahili hafızaya kayıt edilir WhatsApp> Uygulama Menüsü (Ekranda aşağıya doğru kaydırarak) Ayarlar> Medya Ayarları> Sohbetleri yedekle.

WhatsApp silinenleri geri getirme

Bazı uygulama veya programlar (Tenorshare) ile özellikle ücretli programlar WhatsApp dahil cep telefonda yer alan fotoğraflar, videolar, kısa mesajlar, takvim, notlar, rehber (kişiler) ve dosyaları kurtarabiliyor. Ama %100 sonuç veren var mı! net bir bilgiye sahip değilim.

WhatsApp kurtarma programı için EaseUS data recovery ve çok sayıda veri kurtarma programı denenebilir. Kurtarma işlemi telefonda kayıtlı ise geri getirilir ve verinin üstüne veri yüklenmediyse geri alınabilir.

facebook müşteri hizmetleri
WhatsApp uygulamasında cep telefonlarının genelinde yedekleme seçeneği, WhatsApp / Ayarlar / Sohbet ve Sohbet Ayarları / Konuşmaları Yedekle seçeneğini kullanarak yedeklemeyi geri alabilirsiniz. Aşağıda resimli olarak iPhone telefondan WhatsApp yedek alma, manuel yedekleme ve otomatik yedekleme gibi seçeneklere yer verdik. Her hangi bir sorunda destek hattından yardım alabilirsiniz.

WhatsApp silinen mesajları kurtarma

WhatsApp silinenleri geri getirme

WhatsApp siline mesajları geri getirme

WhatsApp veri kurtarma

yedekle kurtarma

WhatsApp silinen mesajları geri alma

WhatsApp' da yedekleme dosyaları 7 gün süresince saklanmaktadır. Yedekleme uzantısı /device/misc/whatsapp/backup. Paylaşımlar veya WhatsApp silindikten sonra, önerilerimizin dışında farklı bir şeyler yapmamanız önerilir.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 10:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
BİLGİ
BİLGİ - 3 hafta Önce

Silinmiş veriler telefonda yer aldığı sürece kurtarılabilir

Ali Yıldırım
Ali Yıldırım - 3 hafta Önce

Ben teknolojiyi yakından takip eden bir adam değilim.7 ay önce silinen whatssap mesajlarını ben geri alabilirsem yolum açılacak gerçekler ortaya çıkacak bunu yapabilecek bir babayiğit yok mu

Fuat işlek
Fuat işlek - 5 ay Önce

Whatsapp ı silip tekrar indirdiğimde daha evvel yüklediğim fotoğraf ve videoları göremiyorum yardımcı olurmusunuz

Diğdem
Diğdem - 8 ay Önce

Sim kattım ile whatsap kurulmus kendim dogruladim yedeyi yok mesajlari nasil geri alabilirim sim kart uzerinden heri gelir mi

Hatice
Hatice - 10 ay Önce

2016 yilinin ramazan ayinda bosandigim esimin watsaptan bana yazdigi msjlara ulasmak istiyorum msj sildim herhangi bi yedeklemede yapmadim. Watsabi sildim tekrar yukledim ama olmadi o msj ulasamadim. O msjlar cok lazim bana dava acicam delil olarak o msjlara ulasmam lazim. Yarimci olursaniz sevinirim. cvp bekliyorum

Erkan kara
Erkan kara - 1 yıl Önce

Boşanma davası açmak için gerekli tüm geçmişi Nasıl ulaşabilirim

Deniz çelik
Deniz çelik - 1 yıl Önce

Watsaptaki geçmişteki bütün sohbetlerimi geri almak istiyorum

Silinene mesajları geri alma
Silinene mesajları geri alma - 1 yıl Önce

Silinen arama kayıtlarına 2 yöntemle ulaşılabilirsiniz. Ama bu yöntemlerle %100 çözüme ulaşamazsınız. İlk yöntem whatsapp' ı silip yeniden yükleme. Yeniden kurulumda eğer yedek alınmışsa geri yüklemek için ekrana öneri gelecektir. İkinci yöntem ise veri kurtarma programları. Ücretsiz ve ücretli programlar bulunmakta. Ama genelde ücretli olanlar iş görmekte. Eğer satın alacaksanız almadan önce üreticisi ile iletişime geçiniz.

Melis
Melis - 1 yıl Önce

Merhaba Bana Watsaptan gelen arama kaydına nasil ulasabilirim.Benim için çok önemli lutfen

Filiz
Filiz - 1 yıl Önce

Merhaba ben özellikle 2016 da ki mesaj larımı geri istiyorum bu benim için çok önemli

kenan atakisiyev
kenan atakisiyev - 2 yıl Önce

eger yeni bir telfon aldiqsa ayni numara uzerinde yine geri gelirmi

Sevnur
Sevnur - 2 yıl Önce

Wahtsapptaki silinen mesajlarimi nasil yuklerim