WhatsApp Windows Uygulaması Yayınlandı indir Yükle

WhatsApp Windows uygulaması indirmeye açıldı. Windows 7, 8.1 ve Windows 10 sürümü ücretsiz olarak indirip görüşlerinizi yazabilirsiniz. Bilgisayara nasıl yüklenir?

WhatsApp Windows Uygulaması Yayınlandı indir Yükle
müşteri hizmetleri

WhatsApp Windows bilgisayarda nasıl kullanılır ve WhatsApp Web QR kodu nasıl okutuluyor? WhatsApp Web bağlantı hatası çıkanlar içinde önerimiz olacak.

WhatsApp, Windows ve MAC bilgisayarlar için kısa zaman önce Windows sürümünü duyurmuştu. WhatsApp’ın Windows ve Mac sürümü mü geliyor haberimizde yer vermiştik. Şimdide WhatsApp bilgisayar platformları için yeni WhatsApp uygulamasını indirmeye açtı.

WhatsApp, masaüstü uygulaması ile hem daha pratik hemde iş ve WhatsApp' ı kolay şekilde takip edebileceksiniz. WhatsApp, 1-2 hafta önce bilgisayar sürümünü çıkaracağını resmen duyurmuştu. Ama kimse bu kadar kısa sürede yeni sürümü yayınlayacağını beklemiyordu.

Peki WhatsApp masaüstü uygulaması hangi yenilikle geldi?

WhatsApp masaüstü uygulaması mobil uygulamasıyla farklı bir özelliğe sahip değil. WhatsApp' ın yaptığı çalışma ile bilgisayardan internet tarayıcısı yerine uygulama üzerinden bağlantı yapılmasını sağlamak. Tabi yine cep telefondan QR kodunu okutup uygulamayı kullanıyorsunuz. WhatsApp kurulumu WhatsApp nasıl indirilir yüklenir haberimize baktınız mı?

WhatsApp Windows uygulaması bilgisayarda nasıl kullanılır?

WhatsApp Windows uygulamasını resmi adresi buradan bilgisayarınıza indirip, direk çalıştırdığınızda otomatik olarak yüklemeyi yapıp, masaüstüne bir WhatsApp kısayolu bırakılıyor. WhatsApp Windows bilgisayara 1-2 dakika içerisinde yükleniyor.

Bilgisayarınıza yüklü WhatsApp sürmünü çalıştırıp, cep telefonunuzda yer alan WhatsApp uygulamasını açıp "Ayarlar" seçeneğinde yer alan "WhatsApp Web" seçeneğine dokunup, açılan ekrandan "QR Kodunu Tara" yazısına dokunup telefonun kamerasını bilgisayarınızda yüklü WhatsApp uygulamasında yer alan QR kod okuma bölümüne tutmanız yeterli olacak. Eğer WhatsApp Web kodu taramasında yada bağlantısında hata alırsanız, internet bağlantınızı kontrol ediniz. 

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
gül bahar
gül bahar - 4 yıl Önce

Whatsappı nasıl indirebilirim

Teknoloji haberleri