WiFi şifresi bulma uygulaması kablosuz şifre öğrenme

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

WiFi şifresi bulma uygulaması kablosuz şifre öğrenme programı var mı? WiFi şifre kırma programları gerçekten işe yarıyor mu sorularıyla çok karşılaştık. Evet ama her program değil. Ve şifre güçlüğü de bu durumu belirliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WiFi şifre öğrenme uygulaması kablosuz şifre öğrenme programı var mı? WiFi şifre kırma uygulaması olarak hem ücretli hemde ücretsiz programlar bulunmakta. Tabi şifre kırma için genelde Linux işletim sistemli bilgisayarlar gerekebiliyor.

Kablosuz şifre öğrenme programı: WiFi Map, hemen hemen tüm dünyada geçerli olan WiFi noktalarını ve şifrelerini bulmayı sağlayan Android ve iOS iPhone uygulamalarından biri. Bulunduğunuz yerdeki kafe, otel, hastane ve iş merkezlerinin WiFi noktalarını size gösterir. Uygulama alanı çok geniştir. Ama bu alanlara ulaşabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Ya da kablosuz bağlantı yaptığınız yerden bu alanları ekleyip daha sonra test edebilirsiniz. Yinede mobil internet paketinizin olmasını öneririm.

WiFi şifresi bulma uygulaması

WiFi şifresi bulma uygulaması kablosuz şifre öğrenme

WiFi şifresi bulma programı nasıl kullanılır

WiFi şifresini öğrenme

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

kablosuz şifresini öğrenme

WiFi şifresi bulma uygulaması kablosuz şifre öğrenme programı

WiFi Map uygulamasına girdiğinizde bir dizi izinlere onay vermeniz gerekiyor. Örnek konumunuza erişim izni. Konumunuza erişim izni verdikten sonra bulunduğunuz yere yakın ve uzak WiFi ağ adlarını ve bazılarının daha önce girilmiş şifrelerine ulaşabiliyorsunuz. İsterseniz sizde bu alanlara bildiğiniz şifreyi yazabiliyorsunuz. Yazdığınız şifre kayıtlı kalıyor. Uygulamanın en iyi tarafı bulunduğunuz alanda tüm WiFi noktalarını göstermesi. Size kaç metre uzaklıkta ya da km uzaklıkta görebiliyorsunuz. WiFi şifresini öğrenemezseniz de en azından ortak WiFi ağlarının nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Malum o yerlerde de zaten şifreyi öğrenebiliyorsunuz.

Kablosuz ağa bağlantı yapmaya çalıştığınızda bu şekilde “Network problem wifi is not updated try again” bir hata alıyorsanız, bağlantı yapamaya çalıştığınız ağa uzakta olduğunuz anlamına geliyor.

Wifi şifre kırma uygulaması indirmek için Google Play’ ı ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Uyarı: Uygulamalarda sonradan görülebilecek sorunlardan dolayı sitemiz sorumlu değildir. Teknoloji ile ilgili tüm sorunlarda önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. Bu haberimizde yeni WiFi dosya transfer uygulaması konusunu inceleyebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 17:15

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak