Xiaomi Redmi Note 2 Şok Edici Fiyatıyla Resmi olarak Tanıtıldı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı telefon pazarının parlayan yıldızları arasında yer alan, Çin’in Samsung’u olarak adlandırılan ve yılın ilk 6 ayında yaptığı 45 milyon adet akıllı telefon satışıyla en büyük 4’üncü akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi, şok edici fiyatıyla yeni ürünü Xiaomi Redmi Note 2‘yi resmi olarak tanıttı.

Teknoloji destek

Son zamanlarda ucuz ve kalitesiz kavramından sıyrılarak, kaliteli ve ucuz kavramına odaklanan Çinli üreticilerden biri olan Xiaomi, çok daha düşük fiyatlara da kalitenin sunulabileceğinin bir ispatı olarak Redmi Note 2‘yi duyurdu.

xiaomi-redmi-note-2-goruntu1

Xiaomi Redmi Note 2‘nin özellikleri şöyle:

  • Android 5.0 Lollipop (MIUI 7)
  • 5.5 inç 1080×1920 piksel Full HD ekran
  • MediaTek Helio X10 sekiz çekirdekli (8x Cortex A53s) işlemci (16GB modeli 2GHz hızında/32GB modeli 2.2GHz hızında)
  • 2GB RAM
  • 3,060mAh batarya
  • 13MP arka kamera, 5MP ön kamera

xiaomi-redmi-note-2-goruntu2

Oldukça güçlü donanımlarıyla gelen Xiaomi Redmi Note 2, buna karşılık sadece 125$‘lık fiyatıyla adeta şok ediyor. Fiyat ve performans açısından yılın telefonu denilebilecek Xiaomi Redmi Note 2, rengarenk kapak çeşitleriyle stilinizi de yansıtacak.

xiaomi-redmi-note-2-goruntu3

Ülkemizde de sonbaharda resmi olarak satışa başlayacak olan Xiaomi‘nin düşük fiyat politikasını Türkiye’de de devam ettirmesini ümit ediyoruz.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir