Xiaomi Yeni Amiral Gemisi Mi4’ün Tanıtım Tarihini Açıkladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yılın ikinci yarısında aralarında Türkiye’nin de yer aldığı gelişmekte olan on yeni ülkeye açılacağını bildiren mobil dünyasının yükselen değeri Xiaomi, sürecin ilk ayağını geçen yıl ki amiral gemisi akıllı telefonu MI3’ü Hindistan’da 15 Temmuz’da satarak gerçekleştirecek. Telefonun fiyatı 229 dolar olacak. Xiaomi’nin ülkemizde hangi modelleri tüketicilerle buluşturacağı henüz bilinmese de, MI3’ün Hindistan pazarına sunulması ülkemiz için bir referans oluşturabilir.

teknik destek

Çinli üretici bir yandan 2014 genelinde 60 milyon akıllı telefon satış hedefini gerçekleştirme uğraşı verirken, diğer taraftan 2014 yılı üst düzey akıllı telefonu Mi4’ün tanıtımı için son hazırlıkları yapıyor. Bir süredir sızıntılar eşliğinde gün yüzüne çıkan akıllı telefonun tanıtım tarihi kesinlik kazandı.

Xiaomi kurucusu ve CEO’su Lei Jun Çin mikroblog sitesi Weibo üzerinden telefonun 22 Temmuz’da tanıtılacağını bildirdi.

Teknik özellikleri henüz kesinleşmemiş olmakla birlikte Xiaomi Mi4’te 5 ya da 5.5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekran, 2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801AC işlemci birimi, 2GB RAM, Sony üretimi 13MP arka kamera, F/1.8 diyafram aralığına sahip ön kamera ve Android 4.4. KitKat tabanlı MiUi kullanıcı arayüzü yer alacak.

Xiaomi Mi4’ün tıpkı Mi3’te olduğu gibi 330$’dan satışa sunulması bekleniyor.

Xiaomi-Mi-4

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!