Your Phone Companion Windows 10 bağlantı sağlanamıyor

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung Note 10' da Your Phone Companion Link to Windows bağlantı sağlanamıyor. 'Telefonunuz uygulamasında bağlantı sorunlarına neden olan bir sorun tespit ettik' hatası nedir?

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Samsung’ un Note 10 ile öne çıkarılan Windows 10 telefonunuz uygulaması akşama doğru çöktü.

Samsung Your Phone Companion Link to, Galaxy Note 10 telefonlarda öne çıkan bir uygulama oldu. Uygulama ile telefonun ekranı bilgisayara yansıtılıyor. Normalde başka uygulamalarla da bu mümkün ama işlevsel olarak daha iyi gibi. 

Microsoft’ un uygulaması olan “Link to Windows” Samsung ile başka bir deneyime dönüşmüş. Note 10 ve 10 Plus’ da kullanıma sunulan bu uygulama saatlerce çalışmadığı rapor edildi. Acaba sistemsel mi yoksa bir çalışma mı yapıldı?

Telefonunuz uygulaması bağlantı sağlanamıyor

Note 10 kullanıcıları Windows 10 kullanan bilgisayarlardan telefonlarını sorunsuz ve kolayca yönetmekte. Ama dün çıkan “telefonunuz bağlantı sağlanamıyor” hatası kullanıcılarını rahatsız etti. Çok yoğun kullanılmayan bu uygulamanın yanıt vermemesi acaba çöktü mü sorusunu ortaya getirdi.

‘Telefonunuz uygulamasında bağlantı sorunlarına neden olan bir sorun tespit ettik’ şeklinde mesajla karşılaşıldı. Microsoft’ tan sorun oluştuğunu belirten bir açıklama yapıldı. Hatanın ne zaman çözüme kavuşacağı konusunda bir zaman bilgisi verilmedi.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Your Phone Companion uygulaması, Android 4.4 ve üst sürümlerde kullanılmakta.

Your Phone Companion Windows 10 bağlantı sağlanamıyor

Your Phone Companion bağlantı olmuyor çözüm

Yukarıdaki genel bir durum. Normal durumlarda bu tarz hata mesajı alanlar için aşağıdaki sıralama takip edilmesi önerilir.

  • Cihazın kapatılarak açılması
  • Farklı bir cihazda denenmesi
  • Telefonun tarihinin kontrol edilmesi
  • Uygulamalar’ a girip ilgili uygulamaya dokunup ön bellek silinmesi, devre dışı ve durdurmaya zorla seçeneklerinin yapılması
  • Varsa güncellemeleri kaldır denensin (Uygulamalardan girerek)


Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 21:33

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir