Prime video ücretsiz izleme için en iyi abonelik yöntemi

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Prime video ücretsiz izleme için en iyi deneme yöntemini sizlerle paylaşıyoruz. Prime video ücretsiz abonelik yani bedava dizi film seyretmek için gerekli tüm adımlar.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Prime video, Amazon’ un dizi ve film izleme platformu olan online TV servisinin adı. 3-4 Yıl önce Türkiye’ de de hizmete başlayan bu medya servisini incelediğimizde Türkçe dublaj yapımları az sayıda olması bizde olumsuz etki bıraktı. Türkçe altyazı olarak çok fazla içerik olsa da seslendirmede Türkçe şart diye düşünüyoruz. Özellikle dizi arşivi için kesinlikle gerekiyor. Orjinal dizileri içerisinde iyi yapımlar var gibi duruyor.

Servisin şu an için Türkiye üyelik ücreti aylık 5,99 Euro olduğunu belirtelim. İçerik olarak ülkemiz için pahallı olduğunu düşünüyorum. Özellikle Netflix ile kıyaslandığında.

Prime video platformunu iPhone, tablet, bilgisayar, Android ve Smart TV televizyonlarda kolayca kullanabilirsiniz. Google Play yüklü TV’ lerin bazılarında bu uygulamanın yüklü olduğunu görüyoruz.

Prime video bedava izlemek için 7 gün deneme imkanına sahipsiniz. Bunu isterseniz daha fazla yapabilirsiniz. Aile arasında kullanımda herkesin bir mail hesabı ve kredi kartıyla bu halledilebilir.

Öncelikle bir mail adresiyle hesap oluşturunuz. Bunun için;

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
 1. Primevideo.com tarayıcıyla girin.
 2. Ücretsiz deneme yazısına tıklayın.
 3. Amazon.com hesabınız varsa giriş yapınız.
 4. Yoksa Amazon hesabı oluşturun’ a tıklayın.
 5. Ad soyad ve şifre gereksinimi doldurun.
 6. E-posta hesabınıza gelen 6 haneli doğrulama kodunu girin. Eğer kod gelmiyor ise “Kodu tekrar gönder” yazısına tıklayın.
 7. Sonra açılacak yere kredi kartı bilgilerinizi yazın ve aboneliği başlatın.

Ücretsiz Amazon hesabı nasıl oluşturulur resimli anlatım için aşağıdakileri uygulayınız.

Prime video ücretsiz izleme için en iyi abonelik yöntemiPrime video ücretsiz abonelikPrime video ücretsiz üyelikPrime video bedava izleme

Prime video otomatik abonelik ücreti  

7 Gün sonunda Prime video aboneliği iptal etmeyi unuttum ücretlendirme yapıldı diye rahatsız olup şikayet etmek yerine aşağıdaki önlemi alabilirsiniz. Şöyle ki;

Kredi kartında sanal kullanılmasını öneriyoruz. Limiti düşük ayarlarsınız 7 gün sonunda limit yetersiz olduğundan ücretlendirme yapamayacaktır. 

 • Mobil bankacılık uygulamasından veya online bankacılıktan hesabınıza girin.
 • Sanal kart bölümünden oluşturun.
 • Kart limitini 1 veya 5 TL yapın.
 • Prime video üyeliği yaptıktan sonra isterseniz kartı iptal edin.

Prime video bedava kullanma uyarısı

Birden çok hesap açarak kullanabilirsiniz. Ama er ya da geç tespit edilebilirsiniz. Kullanılan cihazlar, ip / mac adresleri ve kişisel bilgiler…

Bedava kullanmak için aile üyeleri sırasıyla hesap açarak belli bir süre ücretsiz izleyebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 19:17

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir