YouTube video sahibi tarafından devre dışı bırakıldı

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Google Chrome tarayıcıdan videoya girdiğimde YouTube diğer uygulamalarda oynatma, video sahibi tarafından devre dışı bırakıldı uyarısı alıyorum.

Sponsorlu reklam

Google aramalarında YouTube video açmaya çalıştığınızda yukarıdaki uyarıyla karşılaşıyorsanız veya video yayınladınız bu sorun çıkıyorsa alınan bir hata değil sadece gerekli seçeneğin işaretli olmamasından kaynaklıdır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Video yayınladığımda tarayıcılarda açılmıyor diyorsanız:

Sponsorlu reklam
  • Yayınlanan videonun düzenle kısmını açın.
  • Ek seçeneklerdeki “Yerleştirmeye izin ver” işaretli değilse işaretleyiniz.
  • Yukarıdan ayarları kaydet yapınız.

İşlem bu kadar. Bu seçeneğin başka yerlerde yerleştirilmesi engellendiğinde YouTube uygulaması dışında video oynatılamaz.

Bu işlem yapıldı ama hala sıkıntı varsa o zaman tüm ayarları değiştirerek test ediniz. Birde başka videolarda aynı problem var mıdır diye bakınız. İçeriğin herkes tarafından görüntüleyebilecek durumda mı bu bölümlerinden incelenmesi gerekiyor. Birde tüm tarayıcılarda mı yoksa birinde mi böyle bir mesaj çıkıyor incelemek gerekiyor. Birinde çıkmakta ise geçmiş ve tarayıcı sıfırlanmasının yapılması iş görecektir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bir başka durumsa hesaba veya videoya yapılan kısıtlama diyebiliriz. içerikte sıkıntı varsa ve şikayetler gelmişse yaptırım uygulanmış olabilir. Daha net bilgiye bildirim yaparak ulaşabilirsiniz. www.andronova.net

YouTube video sahibi tarafından devre dışı bırakıldı

  • Genelde kesin çözümü aşağıdaki yerleştirme kutucuğunun işaretlemesiyle sonuçlandırılır.

YouTube diğer uygulamalarda oynatma


Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2020, 14:55

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak