Aksiyon kamerası nedir ve en ucuzu

blank

Aksiyon kamerası ne demek 4K en ucuzu nereden alınır? İyi bir aksiyon kamerası almak istiyorsanız önce verebileceğiniz en yüksek para miktarını belirlemeniz ve baktığınız modeller için yapılan yorumlar ve şikayetlere…

teknik destek

Aksiyon kameraları çeşitli aparatlar ile kullanıma sunulan, özellikle spor aktiviteleri, geziler, veya hobi amaçlı yapılabilecek her eylemi kaydedebilen, su altında dahi kullanılabilme özelliğine sahip dijital görüntüleme araçlarıdır. Yapılan aktiviteler sırasında hiçbir anı kaçırmadan, en iyi şekilde ve yüksek çözünürlükte kaydedebileceğiniz araçlardır.

Aksiyon kameraları günlük hayatta kullanılan sıradan kameralardan farklıdır. Çeşitli aparatlar sayesinde çok çeşitli alanlarda çekim yapabilme özgürlüğü sunar. Özellikle ekstrem sporlarla uğraşan kişiler için tüm aksiyonları kaçırmadan kayda alabilecekleri bir ortam sağlar.

Aksiyon kamerası nedir ve en ucuzu

Aksiyon kamerası nedir?

Aksiyon kamerası aparatları nelerdir? Aksiyon kameraları yapılacak olan faaliyete göre çok çeşitli aparat seçenekleri sunmaktadır. Bu aparatlar kullanılarak her türlü eylem görüntülenebilmektedir. Piyasada çok fazla çeşitli aparat seçeneği bulunmaktadır. Bazıları şunlardır;

Göğüs askısı

Snowboard, kayak, motorkros gibi aktivitelerde rahatlıkla çekim yapılmasını sağlayan ve göğüs üzerine takılan askı.

Kafa bandı

Aksiyon kameranızı kafanıza takacağınız bant sayesinde sabitleyerek çekim yapabileceğiniz aparat.

Vakumlu bağlantı aparatı

Tekne, motosiklet veya arabaya kolayca monte edilebilen bir aparattır.

Tripot

Çeşitli yüksekliklere sahip tripotlar sayesinde sabitlenen aksiyon kameraları ile her alanda çekim yapılabilmektedir.

En ucuz aksiyon kameraları

Aksiyon kamerası satın alırken nelere dikkat edilmeli?

Bir aksiyon kamerası satın alırken, kameranın kendisine ait özelliklerinden hangilerini tercih edeceğinize ve size uygun özelliğin hangisi olduğuna karar vermeniz önem taşımaktadır.

Kişiye özgü tercihler doğrultusunda seçilebilecek birçok özellik bulunmaktadır. Aksiyon kameralarında kameranın depolama alanı, HD, 4K gibi görüntü özellikleri, WİFİ veya bluetooth olup olmadığı, kaç mega piksel kameraya sahip olduğu, balıkgözü lensi bulunup bulunmadığı ve fiyatı kişilerin tercihlerinde önemli rol oynamaktadır. 

En ucuz aksiyon kameraları

En ucuz aksiyon kamerası: Türkiye fiyatları 50 TL’ den başlıyor. Tabi işe yarayacaki bir şey alacaksanız 150 TL ve üzerini tercih etmeniz gerekiyor. İyi bir aksiyon kamerası 1000 TL’ den başlıyor. Aliexpress sitesinden de inceleyebilirsiniz.

Aksiyon kamera markaları: Sony, Eken, Piranha, GoPro, Sjcam, Xiaomi, Petrix, ION, AEE, HTC, Trx Pro, Knmaster, Telesin, Next, Rolleri, IPG, JJC, Codegen, Shoot, Trust, Samsung, Kodak ve dahası…

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!