Apple, “Greetings” Başlıklı Yeni iPhone 5c Reklam Filmlerini Yayınladı!

blank

Geçtiğimiz gün yapılan Emmy Ödülleri sırasında rengarenk yeni telefonu iPhone 5c için hazırladığı yeni reklam filmlerini izleyicilere sunan Apple, bu reklam filmlerini YouTube kanalı üzerinden internet kullanıcılarıyla paylaştı.

teknik destek

Apple, Youtube üzerinden iki farklı reklam filmini, ve bu iki filmden ekstra parçalar içeren 1 dakikalık uzatılmış versiyonu paylaştı. “Greetings” adındaki reklamlar, farklı dillerde konuşarak iPhone 5c’yi kullanan insanları gösteriyor. Apple’ın reklamların bitişinde kullandığı slogansa “For the Colorful.” (Renkliler İçin.).

Bu reklamlar Tim Cook’un 10 Eylül’deki iPhone etkinliğinde gösterdiği videolara tarz olarak oldukça benzer.

Apple’ın video açıklaması şöyle: “iPhone 5c’ye merhaba deyin. Sadece rengi sevenler değil, renkli olmayı da sevenler için.”

D7KuXMHN_X4″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

3n9zRi7JGKw” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

gKl76uLyeR4″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Apple önceden iPhone 5c için “Plastic Perfected” ve “Designed Together” başlıklarına sahip iki farklı reklam filmi daha yayınlamıştı. Yeni amiral gemisi iPhone 5s için herhangi bir reklam girişiminde bulunmayan Apple’ın, şimdilik stok sıkıntılarından dolayı iPhone 5c reklamlarına yoğunlaştığı düşünülüyor.

Sizce yeni reklamlar nasıl olmuş?

Kaynak: iPhone Hacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!