Apple’dan Bir Yıldız Daha Kaydı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple‘da son yıllarda üst düzey yöneticilerin yerlerini yeni kişilere bırakma dönemi başladı ve devam etmekte. Scott Forstall, John Browett , Greg Christie ,  Peter Oppenheimer gibi üst düzey kişiler emeklilik bahanesiyle görevlerinden ayrılmaya devam ederken Apple’ın Kıdemli Başkan Yardımcısı ve İnsan Kaynakları Direktörü Katie Cotton’da görevinden ayrılacağını açıkladı.

teknik destek

Apple sözcüsü Steve Dowling’de emeklilik kararı için şu sözleri sarfetti.

“Katie 18 yıldır burada bizimle birlikte. Kendi ailesi ile daha fazla vakit geçirmeyi artık fazlasıyla haketti. Çocukları ile birlikte olamadığı zamanları telafi etmek istediğini bana söyledi. Bu müthiş kariyeri ve kendisini çok özleyeceğiz”.

131009112314-mpw13-tech-katie-cotton-620xb (1)

Apple’da yaprak dökümü devam ederken ayrılanların yerleri de şirket içinden doldurulmaya devam ediyor. Katie Cotton’dan boşalacak koltuğa yine kendisinin göstereceği bir kişinin oturması muhtemel görünmekte. Bu konuda gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir