Apple’dan Bir Yıldız Daha Kaydı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Apple‘da son yıllarda üst düzey yöneticilerin yerlerini yeni kişilere bırakma dönemi başladı ve devam etmekte. Scott Forstall, John Browett , Greg Christie ,  Peter Oppenheimer gibi üst düzey kişiler emeklilik bahanesiyle görevlerinden ayrılmaya devam ederken Apple’ın Kıdemli Başkan Yardımcısı ve İnsan Kaynakları Direktörü Katie Cotton’da görevinden ayrılacağını açıkladı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Apple sözcüsü Steve Dowling’de emeklilik kararı için şu sözleri sarfetti.

“Katie 18 yıldır burada bizimle birlikte. Kendi ailesi ile daha fazla vakit geçirmeyi artık fazlasıyla haketti. Çocukları ile birlikte olamadığı zamanları telafi etmek istediğini bana söyledi. Bu müthiş kariyeri ve kendisini çok özleyeceğiz”.

131009112314-mpw13-tech-katie-cotton-620xb (1)

Apple’da yaprak dökümü devam ederken ayrılanların yerleri de şirket içinden doldurulmaya devam ediyor. Katie Cotton’dan boşalacak koltuğa yine kendisinin göstereceği bir kişinin oturması muhtemel görünmekte. Bu konuda gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Kaynak: iphonehacks

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir