Çinli LeEco 8GB’ lık telefon çıkaracak

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

8GB RAM’ e sahip cep telefonu modelini Çinli firması LeEco çıkaracak. 8GB RAM’ li model nasıl bir telefon olacak merak konusu oldu. Çinli LeEco 8GB’ lık telefon 2016 yılı içerisinde satışa çıkacak. Fiyatı ve görünümü nasıl olacak?

Ad imageAd image

Android 6GB RAM’ e sahip cep telefonundan sonra sıra 8GB RAM’ lı telefon modelini Çinli firma LeEco tarafından üretiliyor. Net olmasa da Snapdragon 821 işlemci ile Le Max 2 Pro ismiyle 2016 yılı içerisinde satışa çıkması bekleniyor. LeEco firması aynı zamanda dünyada ilk kulaklık girişi olmayan telefonda üretti. Firma başka ürünlerde çıkarıyor. Ama dünya pazarında şuan için çok yer almıyor.

LeEco firmasının çıkardığı 3 tane akıllı telefon Le 2, Le 2 Pro ve Le Max 2 modelleri yüksek donanım özelliklerine sahip. Metal gövde, 3 ile 6GB RAM, 16 ile 21 MP kamera, Çift LED flaş destekli kamera, USB Type – C port ile hızlı şarj ve hızlı veri transferi, 5.5 inç Full HD çözünürlüğünde ekran, 10 çekirdekli 2.3GHz hızında Helio X20 işlemci ve garfik işlemci Mali – T880, 32 GB kadar dahili hafıza, Dolby Atmos ses, parmak izi, çift sim kart, 4G ve 5G desteği ve 3000mAh batarya.

Çinli LeEco 8GB’ lık telefon

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir