Donmadan en iyi film izleme siteleri hangileri

blank

Film ve video izlerken donma olmadan izlenebilecek en iyi film siteleri hangileri diye soranlar bu değişken bir durum. Genelde film siteleri aynı video kanallarını kullanıyorlar.

teknik destek

Film izlemeyi sevenlerin en büyük sıkıntısı film izledikleri sırada sürekli olarak donma problemleri ile karşılaşmak oluyor. Film sitelerindeki en büyük problem filmin sürekli olarak kasması ve sürekli donma meydana gelmesidir. Buda haliyle film izlemeyi eziyet haline getiriyor ve kişi kendini tam olarak filme veremiyor. Filmden uzak kalmamak ve tam anlamıyla filme dahil olmak için donmadan en iyi film izleme siteleri tercihinde bulunabilirsiniz. Bu sayede filmin nasıl bittiğini anlamakta zorlanacak ve keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Site tercihi: Film izlemek için kaliteli site tercihi yaparken izlemek istediğiniz filmi arama motoruna yazarak film sitesi keşfedebilirsiniz. İlk sıralarda çıkacak film sitelerine göz atarak donmadan film izleme fırsatı bulabilirsiniz. Sürekli izlediğiniz ve sorun yaşamadığınız siteleri tercih edebilirsiniz. Üyelerinin sorunsuz film izlemeleri için sürekli olarak çalışan siteleri tercih etmek en doğru seçenek olacaktır. 

Donma olmadan film izleme siteleri

Önerilen video ve film upload siteleri ” OK.ru”, “Uptostream”, “Fast” ve “Rapid” gibi upload siteleri. Bu sitelere yüklenen filmler hem sorunsuz izlenmekte hem de hızlı film indirirlebiliyor. Tabi internet hızınızda önemli bir etken.

Yorumları okuyun: Donmadan film izlemenin keyfine varmak için site tercihi yapmadan önce izleyen ve yorum yapan üyelerin yorumlarını okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Diğer üyelerin yorumları size doğru bilgi verecektir. Sitede daha önce film izleyen film severlerin yorumlarında yaşadıkları problem yoksa ve memnuniyetlerini dile getiriyorsa bu siteleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca donma problemi sadece site kaynaklı olmuyor. İnternet hızınızda düşüş meydana gelmiş ise bu nedenle de film izlerken sürekli donma yaşayabilirsiniz. 

Donmadan en iyi film izleme siteleri hangileri

Film izlerken donma oluyor

Yukarıdaki önerdiğimiz sitelere yüklenmiş videolara yer veren film sitelerini tercih edebilirsiniz. Eğer başka bir cihazda örnek tablette, cep telefonda ve bilgisayarda sorun yoksa kullanılan cihazda bazı testler yapılması gerekiyor.

  • Kullanılan cihazda maneul dns denendi mi
  • Ekran kartı sürücüsü yüklü mü
  • Doğru ekran kartı sürücüsü mü yüklendi
  • Sistemde kullanılan RAM yeterli mi
  • Virüs bulaşmış olabilir mi
  • Doğru film sitesinden mi izliyorsunuz


Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2018, 14:10

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!