ERR CONNECTION REFUSED Hatası

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

ERR_CONNECTION_REFUSED Hatası, ERR_CONNECTION_REFUSED çözümü nasıl?, Google Chrome yeniden yükle hatası! Google Chrome bu web sayfası kullanılamıyor hatası

Ad imageAd image

ERR_CONNECTION_REFUSED Hatası, ERR_CONNECTION_REFUSED çözümü nasıl?, Google Chrome yeniden yükle hatası! Google Chrome bu web sayfası kullanılamıyor hatası, Android Chrome yeniden yükle hatası.

Google Chrome üzerinden bağlantı kuramadığınız durumlarda yeniden yükle, bu web sayfasına bağlanılamıyor yada Err_Connection_Refused hata mesajı gelmektedir. Bu hata mesajının çözümü ile ilgili tüm detaylar haberimizde. www.andronova.net
 

ERR CONNECTION REFUSED çözümü nedir?

Err_Connection Refused hatası Chrome tarayıcısı üzerinden sunucuya bağlanılamıyor yada bu web sayfası görüntülenemiyor yeniden yükle şeklinde karşımıza çıkan hata mesajıdır. 

Bu hata mesajı ile karşılaştıysanız ilk yapmanız gereken işlem sağ alt köşeden internet bağlantınızı kontrol etmeniz olacaktır. Bilgisayarlar için ilk önce kablolu yada kablosuz bağlantınızı kontrol ediniz. Bağlantınız kopmuş yada yeniden bağlanmaya çalışıyor olabilir. 

Ad imageAd image

Err_Connection Refused hatası mobil cihazlarda da karşınıza çıkabilir. Android üzerinden Chrome tarayıcısını açtığınızda bu hata mesajı ile karşılaşırsanız ilk olarak mobil veri yada Wireless bağlantınızı kontrol ediniz. 

Yukarıda belirtilen işlemleri yapmanıza rağmen sonuç aynı ise farklı tarayıcılarda erişim var mı yok mu ? kontrol ediniz. Eğer farklı tarayıcılarda varsa Chrome tarayıcınızı sıfırlayınız. Bütün tarayıcılarda aynı sorun var ise öncelikle herhangi bir proxy tanımlaması yapılmış mı ? onu kontrol ediniz. Ya da Dns ayarlarınızı kontrol ediniz. Farklı Dnsler ile erişim yapmayı deneyebilirsiniz. 

Modem bağlantınızı da kontrol ediniz. Adsl ışığınız yanmıyor olabilir. Bu durumda da modem bağlantılarını kontrol ediniz. Adsl ışığınız sabitlenir, internet ışığınız yanar ve probleminiz devam ederse Anti-virüs programı kullanıyorsanız eğer devre dışı bırakarak tekrardan deneyiniz. 

Err_connection_refused hatası çözümü


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 05:45

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe