Facebook etiketlemeyi kapatmak için engelleme

Facebook' ta otomatik etiketleme kaldırmak ve Facebook etiketlenmek istemiyorum gibi yardım isteyenler bu yazımız sizin için. Etiketleme nasıl kapatılır inceleyin...

Facebook etiketlemeyi kapatmak için engelleme
müşteri hizmetleri

Facebook' ta biri paylaşım yaptığında beni etiketlemesini istemiyorum diyenler oluyordur her halde. Biriyle aynı karede görünmek istemiyorsunuz ama iradeniz dışında bir durum oluşmuşsa ve örnek Facebook' ta bu fotoğraf paylaşılınca sizi etiketlemelerini istemiyorsanız veya genelinde etiketlenmek istemiyorsanız işte kökten çözüm haberimizde.

Etiketleme sadece resimlerde değil paylaşılan yazıda veya videolarda yapılmakta. Etiketlendiğinizde etiketleyen ve sizin hesabınızdaki herkes bu etiketlemeyi görecektir. Bildirim ayarlarınız açıksa sizede etiketlendiğinizin mesajı gelecektir. Bunun olmasını istemiyorsanız etiketleme nasıl kapatılır aşağıdaki görselleri inceleyiniz.

Facebook etiketlenmeyi engelleme

Facebook etiketlenmeyi kapatma nasıl yapılır? Facebook uygulamasını açınız ve hesap ayarlarınıza giriniz. "ayarlar gizlilik" yazısına dokunduğunuzda açılacak. Sonra "zaman tüneli ve etiketlemeye" giriniz. En alttaki "onay" seçeneğine dokunup içerisine girip "etiket onayı" yanındaki onay butonunu açınız.

Facebook etiketlemeyi kapatmak için engellemeFacebook etiketlenmeyi engellemeFacebook etiketlemeyi görenleri seçme

Facebook etiketlemeyi görenleri seçme

Yukarıdaki gönderilen etiketlendiğinde, kimlerin görmesini istemiyorsanız yani kişiyi etiketlemeyi görmesini engelleyebilirsiniz. Aynı bölümde birde etiketlendiğinde senin etiketlendiğini kimler görebilir bunu da seçebiliyorsunuz. Eklemek istediğiniz bilgileri veya soruları yorum bölümüne yazınız.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:18
müşteri hizmetleri