Galaxy Note 4, Fiyatı ve Teknik Özellikleriyle Mağazada Listelendi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy Note 4’ün duyurulmasına üç haftadan daha kısa süre kaldı. Yılın ikinci yarısında tanıtılacak üst düzey telefonlar arasın en çok merak edilenlerin başında gelen Galaxy Note 4’ün geçtiğimiz günlerde bazı görüntülerinin yayınlandığı iddia edildi. Gerçek olup olmadığı henüz teyit edilmeyen görüntülerin ardından telefon bu defa Endonezya’da bir mağazada fiyat ve özellikleriyle listelendi.

teknik destek

Söz konusu mağazanın telefon hakkındaki ön bilgilere sahip olabileceği dolayısıyla listelenen özellikler gerçek olabilir.

Listede Galaxy Note 4’ün iki sürümünden söz ediliyor. Bunlardan N910S model numaralı Galaxy Note 4’te 2.5GHz’de çalışan Snapdragon 805, N910C kod numaralı modelde ise 64-bit destekli Exynos 5433 işlemcinin yer alacağı yazılıyor.

Galaxy Note 4’te beklendiği gibi 5.7-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran kullanılacak. Android 4.4.3 KitKat işletim sistemiyle çalışacak üst düzey telefonda yeni nesil TouchWiz kullanıcı arayüzü ve gelişmiş S-Pen özellikler karşılaşacağımız diğer yazılım özellikleri olacak.

Yayınlanan özelliklere göre Galaxy Note 4’te 4GB RAM (bir telefonda ilk) kullanılacak. Galaxy Note 3’te 3GB RAM’e geçiş yapan Samsung, Note serisinin yeni üyesinde RAM miktarını bir kez daha artırabilir. 16/32/64GB’lik sürümler halinde satışa sunulacak telefonda 128GB’ye kadar hafıza kart desteği bulunuyor.

Galaxy Note 4’te beklendiği gibi 16MP çözünürlüklü arka kamera kullanılacak. Sitenin iddiasına göre bu kamera çift LED flaş ve optik görüntü sabitleme teknolojisiyle desteklenecek.

600€  fiyatla listelenen Galaxy Note 4’ün teknik özellikleri beklendiği şekilde yazılmış. Bunlar arasında 4GB RAM ve OIS teknolojisi dikkat çeken ayrıntılar oldu.

Tanıtım tarihi yaklaştıkça telefona dair daha fazla sızıntının gerçekleşmesi bekleniyor.

Samsung-Galaxy-Note-4-specs-and-price-table (1)

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!