Galaxy S4 mini İçin KitKat Dağıtımı Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un geçtiğimiz yıl mayıs ayında duyurduğu Galaxy S4 mini için Android 4.4.2 KitKat dağıtımı başladı. Tanıtıldığı dönem Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemiyle çalışan ve ilerleyen süreçte Android 4.3’e yükseltilen mini cihaz uzun bir bekleyişin ardından nihayet KitKat’e kavuştu.

teknik destek

Android 4.4.2 güncellemesine kavuşan ilk ülke Rusya oldu. Ülkemiz kullanıcılar için ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor fakat ağustos ayında güncellemenin pek çok ülkede dağıtıma sunulması bekleniyor.

Kies ve OTA üzerinden dağıtılan güncellemeyi dilerseniz Odin aracılığıyla kurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerek SamMobile sitesinden Rusya için yayınlanan Android 4.4.2 güncellemesini indirme.

Güncellemenin beraberinde getirdiği yenilikleri aşağı yukarı artık biliyoruz. Bunlara kısaca değinmek gerekirse; genel performans artışı,  daha hızlı bir arayüz, beyaz durum çubuğu simgeleri, Hangouts’un mesaj uygulaması işlevi kazanması, pil iyileştirmeleri, kablosuz yazıcı desteği, gelişmiş RAM kullanımı, kilit ekranda kamera kısayolu, kilit ekranda tam ekran albüm kapağı ve yatay konumda daha iyi performans sergileyen klavye.

12

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!