General Mobile Discovery internet paylaşımı nasıl yapılır

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

General Mobile Discovery 2, Air, 4G Android One, Elite ve GM 5 Plus modellerinde telefonda bulunan interneti wifi olarak paylaşma nasıl yapılır? Hotspot internet ayarları.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

General Mobile markası bu sıralar adını sıkça duyduğumuz bir marka olmaktadır. Çıkardığı telefonlar ile piyasada kendine samsung, apple, htc, sony xperia hariç diğer modellere göre fazla yer edinmeye başladı. General Mobile ilk çıkardığı Discovery modeli ile ülkemizde satış anlamında iyi bir yere gelmişti.

Şuan hale General Mobile Discovery modeli kullanılmaktadır. Bizim gibi son model merakı olmayan takipçilerimiz çalıştığı ve iş gördüğü müddetçe telefonlarını değiştirmeden kullanmaktadırlar 🙂 Bu haberimizde General Mobile Discovery telefonunda internet paylaşımının nasıl yapılacağını anlatacağız.

İnternet hayatın vazgeçilmezi kunumundadır. Bununla birlikte mobilde artık o seviyeye gelmiştir. Eğer bilgisayarınızda internetiniz bulunmazsa veya tabletinizde, interneti olamayan telefonunuzda wifi aracılığı ile internet kullanmak isterseniz bu yöntemi kullanabilirsiniz. General Mobile Discovery modelinde internet paylaşımını yapabilmeniz için aşağıdaki adımları takip ediniz;

General Mobile Discovery internet paylaşım ayarları

General Mobile Discovery telefonunuz da “Ayarlar” kısmına giriniz. Ayarlar kısmında yer alan “internet paylaşımı” na giriniz. “Taşınır wi-fi noktası” seçeneğini aktif ediniz. “Kablosuz hotspot kurulumu yap” yazısına tıklayınız. Daha sonra şifrenizi giriniz.

General Mobile Discovery internet paylaşımı nasıl yapılır

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

General Mobile Discovery internet paylaşımı açma

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir