Gmail Hotmail toplu mail silme nasıl yapılır

Hotmail ve Gmail' de toplu mail nasıl silinir? Gmail ve Hotmail mailleri tamamen silme kaldırma nasıl yapılır? Toplu e-posta silme temizleme. Tüm mailleri silmek istiyorum.

teknik destek

Bu yazımızda Gmail ve Hotmail’ de toplu olarak mail nasıl silinir ve tek tıklama ile tüm e-postalar nasıl kaldırılır detaylı anlatıma yer verdik. Belki ya bunu sorun olur mu diyenler olacaktır. Evet bunu sorun çok sayıda kullanıcı var. Özellikle bu yardıma ihtiyacı olan orta ve yaşlı kesim.

Hotmail için: Eğer mail adresinizde yer alan tüm mailleri silmek istiyorsanız gelen kutusuna mause ile sağ tıklayıp klasörü boşalt seçeneği ile bu işlemi yapabilirsiniz. Giden ve silinen mailler kutusuna da aynı adımları uygulayabilirsiniz.

Eğer yanlışlıkla bazı mailleri sildiyseniz ve çöp kutusunu boşaltmadıysanız tekrar silinen mesajları geri alabilirsiniz. Eğer bunu da yaptıysanız mail sağlayıcısı ile iletişime geçebilirsiniz. Tabi bu gibi durumlara yasal bir durum söz konusuysa ancak geri alınabilir.

Gmail ve Hotmail’ de toplu olarak mail nasıl silinir

toplu mail nasıl silinir

gmail toplu mail silme

Hotmail toplu mail silme

Mailleri tamamen silmek

Toplu mail nasıl silinir? Mailleri tamamen silmek resimli anlatım!


Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 15:54

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir