Gmail Hotmail toplu mail silme nasıl yapılır

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Hotmail ve Gmail' de toplu mail nasıl silinir? Gmail ve Hotmail mailleri tamamen silme kaldırma nasıl yapılır? Toplu e-posta silme temizleme. Tüm mailleri silmek istiyorum.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Bu yazımızda Gmail ve Hotmail’ de toplu olarak mail nasıl silinir ve tek tıklama ile tüm e-postalar nasıl kaldırılır detaylı anlatıma yer verdik. Belki ya bunu sorun olur mu diyenler olacaktır. Evet bunu sorun çok sayıda kullanıcı var. Özellikle bu yardıma ihtiyacı olan orta ve yaşlı kesim.

Hotmail için: Eğer mail adresinizde yer alan tüm mailleri silmek istiyorsanız gelen kutusuna mause ile sağ tıklayıp klasörü boşalt seçeneği ile bu işlemi yapabilirsiniz. Giden ve silinen mailler kutusuna da aynı adımları uygulayabilirsiniz.

Eğer yanlışlıkla bazı mailleri sildiyseniz ve çöp kutusunu boşaltmadıysanız tekrar silinen mesajları geri alabilirsiniz. Eğer bunu da yaptıysanız mail sağlayıcısı ile iletişime geçebilirsiniz. Tabi bu gibi durumlara yasal bir durum söz konusuysa ancak geri alınabilir.

Gmail ve Hotmail’ de toplu olarak mail nasıl silinir

toplu mail nasıl silinir

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

gmail toplu mail silme

Hotmail toplu mail silme

Mailleri tamamen silmek


Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 15:54

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir