Google iletişim Türkiye telefon numarası

media 734

Google iletişim adına telefon numarası arayanların çoğunlukla satışla ve reklam tarafıyla alakalı yerlere ulaştığını söyleyebiliriz. İçeriğimizde şikayet formlarını kullanacağız.

Andronova

Google reklamlarla ilgili ve kurumsal şirketlerle ilgili numarası dışında bir iletişim bilgisi bulunmuyor. Daha doğrusu internette yer almadığını düşünüyoruz. Lakin bazı ülkeler için olduğunu söyleyebiliriz. Yazımızda Google iletişim adına ne gibi bir yol izlenmesi gerektiğinden bahsettik.

Google Türkiye ofisi: “Eski Büyükdere cad. no: 209 İstanbul”

  • Kapatılan hesabınız varsa kontrol edeceğiniz bağlantı ise accounts.google.com/signin/recovery ( En önemli bilgi en son hatırladığınız parola ve ilk açtığınızda kullandığınız bilgileri sorabiliyorlar)
  • Android tarafı için android.com/intl/tr_tr/gms/contact
  • Aramalar (görsel, metin ve blogları) support.google.com/legal/troubleshooter/1114905 buradan ise çoğu Google ile alakalı olan ieylerin kaldırılması talebinde bulunmak için tercih ediliyor.
  • Gmail kullanıcısını şikayet edilmesi için support.google.com/mail/contact/abuse
  • Kaldırılmış içerikler itirazı google.com/webmasters/tools/removals?pli=1
  • AdWords 850 390 2060
  • support.google.com/?hl=tr çoğu konunun yer aldığı sayfa.
  • Genel merkezinin numarası +1-650 253 0000
Google iletişim Türkiye telefon numarası
Google iletişim Türkiye telefon numarası

Google aramalarda rahatsız edecek bir şeyi iletmek için arama yaptıktan sonra aşağıya inip “Geri bildirim gönder” seçeneğini kullanarak başvurunuzu yapın. Aynı zamanda ekran görüntü ekleme alanını da kullanın.

Google içerik kaldırma
Google içerik kaldırma talebinde bulunma
google bilgi kaldırma
Şikayet talebinde ekran görüntüsü alma

Google aramalarından fotoğraf kaldırma, yazı kaldırma ve web sitesi için şikayette bulunmak için genel bilgiler yukarıda. Bunun dışında yasal olarak haklarınızı arayabilmeniz adına adliye savcılık ön bürosundan dilekçe üzerinden soruşturma başlatabilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın