Google üst seviye Pixel 2 modellerini sunmaya hazırlanıyor!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Google, kendi markası altında satışa çıkardığı saf Android işletim sisteminin ve güncelleme hızının başta olduğu tüm güzel imkanlara sahip yeni Pixel serisine, üst seviye Pixel 2 modelleriyle devam edecek.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Android işletim sisteminde bir devrim olarak kullanıcıların en başından beri memnuniyetini kazanan Nexus telefonlar, yerini Google‘ın yeni Pixel modelleriyle değiştirmiş, Pixel ve Pixel XL modelleriyle yine oldukça başarılı bir Android akıllı telefon ortaya çıkmıştı.

Google üst seviye Pixel 2 modellerin

Google her Pixel (veya eski adıyla Nexus) modelinde en üst seviye amiral gemisi çıkarmak ve top cihazlar kategorisine oynamak yerine, bir tık altını sunarak fiyat cazibesiyle rekabeti yakalama yolunu seçmişti. Elbette bu benim param var özellik isterim diyen kullanıcıların da canını sıkmaya yetmişti. Malum günümüzde simitçilerde dahi iPhone’lar yer alırken, Google Android seven kullanıcılar için üst seviye cihaz konusunda eksikliği tartışılmazdı. Ta ki bugüne kadar.

Google Pixel 2

Google Pixel 2 özellikleri

Google aldığı yeni kararla, çok yakında (ki bu 2017 yılı yazı olabilir) yeni üst seviye yeni Pixel 2 modeliyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Elbette en iyi donanımlara sahip olacak bu cihazın fiyat konusunda ucuz olmasını da beklememek gerekiyor ki Google’ın donanımdan sorumlu şefi Rick Osterloh‘un yaptığı açıklamada, Google’ın bu yıl yeni üst seviye akıllı telefon modellerine odaklanacağını, ancak bu modellerin ucuz olmasının beklenmemesi gerektiğine vurgu yaptı.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Özellikleri şimdiden ne olur tahmin etmek oldukça zor, ancak günümüz mobil donanım mimarisinin en iyi özelliklerini barındıracağı düşünülen yeni premium üst seviye Pixel 2 modeli, Android güncellemelerini de ilk alan cühaz olacağı için bir çok kişinin tercih edeceği akıllı telefonlardan olacaktır. Merakla bekliyor olacağız.


Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 17:22

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir